popularne tematy: internet

Blogi na dobrychprogramach – Lipiec (37)

HotZlot, spotkania ze znajomymi, ogniska, wracanie do domu późno w nocy - połowa wakacji już za nami. Na najlepsze wpisy z ubiegłego miesiąca można już głosować na stronie konkursowej, głosowanie trwa do 10 sierpnia, a w połowie miesiąca redakcja ogłosi kto wygrał cenne nagrody.

W poprzednim podsumowaniu pisałem, że sytuacja nie wygląda zbyt kolorowo, jednak w lipcu wszystkich wpisów było jeszcze mniej niż w czerwcu, a dokładnie jest to różnica 18 tekstów.

Blogi na dobrychprogramach – Czerwiec (36)

Czerwiec to miesiąc morderczego uczenia się na ostatnią chwilę, byle tylko poprawić oceny. Jednak starania zostają nagrodzone i zwieńczeniem miesiąca staje się początek lata i wakacje. Wraz z początkiem miesiąca redakcja tradycyjnie ogłasza konkurs na najlepsze wpisy ubiegłego miesiąca. Jeśli ktoś jeszcze nie zgłosił swoich wpisów, to może to zrobić jeszcze do jutra na stronie konkursowej, następnie będzie można przystąpić do głosowania. Ogłoszenie wyników nastąpi w połowie miesiąca.

Blogi na dobrychprogramach – Maj (35)

HotZlot coraz bliżej, zaproszenia imienne zostały już rozdane i teraz przyszedł czas na wszystkich, którzy nie mieli szczęścia otrzymania takiego zaproszenia. Może los dopisze i akurat zostaniesz wylosowany. No chyba, że już jesteś zarejestrowany, wpłata zaksięgowana i tylko siedzisz na swoim plecaku, ruszasz nóżkami i czekasz na pociąg. Każdy zarejestrowany i pełnoletni czytelnik może w tej chwili zarejestrować się do losowania miejsca na tym wspaniałym wydarzeniu, które będzie miało miejsce w Zamku na Skale. Zlot zaczyna się już 4 lipca, więcej informacji na

Blogi na dobrychprogramach – Kwiecień (34)

Weekend majowy trwa w najlepsze, a pogoda nie może się zdecydować czy ma być gorąco czy może mroźno. Dlatego w jeden dzień chodzimy w krótkim rękawku, a w kolejny bez bluzy i kurtki można zmarznąć.

Rozpoczął się nowy miesiąc, więc ponownie mogliśmy zgłaszać swoje wpisy z ubiegłego miesiąca do konkursu organizowanego przez redakcję, w którym można wygrać cenne nagrody. Czas na zgłaszanie swoich wpisów mieliśmy do wczoraj, natomiast od dzisiaj do 10 maja osoby uprawnione mogą głosować na najlepsze wpisy na

Blogi na dobrychprogramach - Marzec (33)

Pseudozima się skończyła i nastała wiosna, radosny czas pszczółek i żuczków. Drzewa wypuszczają pąki, ale i nas coraz bardziej zaczyna ciągnąć na zewnątrz.

W ubiegłym miesiącu, a dokładniej w jego drugim tygodniu miał zostać rozstrzygnięty konkurs Intela. Jednak tak się nie stało. Z informacji jakie udało mi się uzyskać od redakcji dowiedziałem się, że konkurs być może zostanie rozstrzygnięty do 10 kwietnia. Ponadto do jutra na stronie konkursowej

Blogi na dobrychprogramach - Luty (32)

Na to wygląda, że po wyjątkowo łagodnej zimie, małymi kroczkami zaczyna zbliżać się wiosna. Pierwsze kwiaty już budzą się z zimowego letargu. Podobnie było ze mną 5 lat temu, bo dzisiaj dokładnie tyle lat mija od mojej rejestracji na portalu. W wieku 12 lat zacząłem prowadzić tego bloga i teraz mając 17 lat mam na swoim koncie 118 wpisów (wraz z tym).

Blogi na dobrychprogramach - Grudzień i 2013 rok (30)

Rok za rokiem przemija, lata lecą, ludzie się starzeją, ale niektóre rzeczy wraz z wiekiem nabierają coraz lepszego smaku. Tak dzieje się również z naszym blogiem na dobrychprogramach, który z roku na rok ma coraz większą liczbę twórców, którzy piszą jak nigdzie indziej, bo od serca.

Gdy nastaje nowy rok, a wraz z nim mroźny i śnieżny (teoretycznie) miesiąc styczeń to ludzie w refleksji pochylają się nad starym rokiem i wspominają wszystkie chwile dobre jak i te złe.

Blogi na dobrychprogramach - Listopad (29)

Listopad już za nami, dzień zaczyna się wraz z wejściem do szkoły, a kończy tuż po wyjściu z niej. Później mamy już tylko noc. Spodziewałem się, że w listopadzie spadnie śnieg i to na samym początku miesiąca. Jednak oprócz kilku płatków, które zniknęły tak szybko jak się pojawiły, to śniegu nie było.

Blogi na dobrychprogramach - Październik (28)

Długi weekend - Wszystkich Świętych oraz Zaduszki, w czasie których modlimy się na grobach bliskich zmarłych. Ale jest to też początek miesiąca listopada, więc nadszedł czas na podsumowanie październikowych zmagań blogerów na blogu dobrychprogramów.

W poprzednim podsumowaniu prosiłem redakcję o rozstrzygnięcie konkursu o Office 365, wspomniałem też coś o akcji nagradzania blogerów, która można powiedzieć, że umarła.