popularne tematy: gry

Koniec targów z Call of Juarez

Powoli żegnamy się z targami w tym roku... Trafiliśmy jeszcze na specjalny pokaz na polskim stoisku rządowym, gdzie firma Techland promowała Polskę swoim hitem Call of Juarez. Przy okazji na scenie pojawiła się polska grupa Cheerleaders z Wrocławia w strojach z czasów, w których została osadzona gra. Tym przyjemnym dla oka akcentem kończymy naszą relację - dziękujemy, że byliście z nami i śledziliście nasze poczynania. Do zobaczenia! :-)

 

Intel Extreme Masters - cała hala dla graczy

W jednej z ostatnich hal do której dotarliśmy rozłożył się Intel. Na przestrzeni kilku tysięcy metrów kwadratowych można było pograć a także pooglądać najlepsze drużyny świata profesjonalistów, którzy stawali w szranki w takich tytułach jak StarCraft II, Leage of Legends, Fifa 13 i Trackmania z łączną pulą nagród 250 000 USD! Praktycznie każdy kto odwiedził stoisko Intel mógł się sprawdzić w turniejowych tytułach na kilkudziesięciu stanowiskach.

A4 Tech – nowa linia produktów Bloody

A4 Tech wystawił na targach zupełnie nową linię manipulatorów dla graczy o nazwie Bloody. W ramach serii pojawi się kilka myszek oraz klawiatur. Produkty charakteryzują się świetnym wykonaniem i super działaniem (prędkość klików w myszce około 1 ms :)). Ciekawą myszką jest model dedykowany grom MMO z klikalnym panelem po prawej stronie. Niestety urządzenia nie są nawet jeszcze w fazie produkcyjnej, premiera w Europie przewidziana jest za jakieś 4 do 6 miesięcy.

 

Promujemy Polskę tym, co najlepsze

Pod patronatem Dolnego Śląska wystawiło się wspólnie kilka firm produkujących gry. Techland, polska firma znana z takich hitów, jak Call of Juarez czy Dead Island, znalazła sobie miejsce w jednej z hal dla graczy. W zacisznym miejscu można było pograć w znane już tytuły i sprawdzić na kilku przykładach jak radzi sobie autorski silnik do tworzenia gier Chrome Engine 5. Również na tym stoisku można było pograć w Anomaly: Warzone Earth firmy 11 Bit Studios oraz w najnowszą odsłonę Zombie Driver HD szczecińskiego EXOR Studios.

Mysz, klawiatura i słuchawki Genius dla wyczynowych graczy

Gwoździem programu na stoisku Genius był wyczynowy zestaw składający się z myszy, klawiatury oraz słuchawek. Mysz można skonfigurować do obsługi ponad 70 różnych makr, słuchawki mają oddzielne tryby pracy dedykowane dla Xboksa, PlayStation i PC, a wszystkie urządzenia dynamicznie rozświetlają się w trakcie zaciętej rozgrywki — już wiemy więc, że to sprzęt przygotowany specjalnie pod wysublimowane gusta najbardziej wytrawnych graczy.

 

Zotac, zagrajmy w Crysis 3

Sporym zainteresowaniem cieszyło się przygotowane przez Zotaca stanowisko, przy którym można było poszarpać w najnowszą odsłonę kultowego Crisysa. Trzy monitory wykorzystujące technologię NVIDIA Vision robią wrażenie. Właściwie to cztery monitory, na górnym monitorze pracuje autorskie oprogramowanie do podkręcania kart Zotac. Gra hula na najwyższych detalach na karcie GeForce GTX 680 AMP! Edition i na procesorze Intel Core i7.