popularne tematy: oprogramowanie

Antywirusy tylko dla biznesu

W jednej z hal miejsce znalazły firmy produkujące oprogramowanie antywirusowe. Niestety nie było ich tak dużo jak w zeszłym roku i oferta była skierowana raczej do biznesowego klienta. No może poza jednym wyjątkiem, na stoisku Eseta można się wzbogacić całkowicie za darmo o Eset Smart Security 6 z roczną licencją.

 

Polskie perełki na targach CeBIT 2013

Najszybszy na świecie procesor, czujniki podczerwieni dla łazika Curiosity, kostka do gry z połączeniem Bluetooth i kamera augmented reality — co łączy te rzeczy? Wszystkie powstały w Polsce i dumnie chwalimy się nimi na stoisku Ministerstwa Gospodarki podczas targów CeBIT 2013 w Hanowerze.

 

Rycerze, smoki i polskie cuda

Wśród polskich stoisk naszą – czytaj moją, niezwykle spostrzegawczą, Maxową – uwagę przykuło urządzonko o nazwie Smok. Moje uwielbienie do tej kreatury to długa historia, nie mniej moja uwaga, jak wspomniałem, przykuta została.

Wystawka należała do Instytutu Łączności Państwowego Instytutu Badawczego i przykuwała urządzeniem, które wspomagało ich w różnych projektach.

Smok 2U to urządzenie do rozpoznawania kradzieży kabli komunikacyjnych – jak zachwalają chłopaki.

What the... czyli gdzie ja byłem, co ja widziałem

Koszulkowe szaleństwo w pięknym stylu.

Tym zaczniemy:Po raz kolejny mój tablet był narażony na niesamowite wręcz przeżycia – tym razem poleciał na ziemię, przekoziołkował, odbił się na wysokość kilkunastu centymetrów, a facet który wypuścił go z rąk zrobił głupkowatą minę i cicho powiedział: sorry.

Ale co to, tablet przeżył, był cały i nic mu się nie stało, normalnie szok.

A potem powtórzyliśmy to z iPadem i było jeszcze zabawniej. Ha! Wypełnione powietrzem obwoluty są przyszłością wg mnie. Albo przynajmniej ciekawą dygresją.