popularne tematy: urządzenia mobilne

XBMC dla Androida na HTC HD2

W jednym z poprzednich wpisów chwaliłem twórców XBMC za stworzenie świetnego multimedialnego kombajnu. W dzisiejszym wpisie będzie troszkę krytyczniej gdyż program faktycznie na Androidzie działa bez zarzutu, ale twórcy nie pomyśleli w nim o użytkownikach ekranów dotykowych mniejszych niż 7 cali.. tak mi się przynajmniej wydaje:)

Co działa?

Zasadniczo działa wszystko to co na moim standardowym "laptopowym" XBMC.

Nowe życie "nieśmiertelnego" HTC HD2

Pierwszego stycznia tego roku równo 10 minut po północy mój smartfon model HTC HD2 zwariował. Widocznym objawem jego wariacji były szaleństwa zegara i datownika, bo pokazywał czas jaki chciał i zmieniał go kiedy chciał. Nauczony doświadczeniem zasiadłem zatem do przeglądarki i opisałem mój problem w wyszukiwarce Google. Dowiedziałem się mnóstwa przydatnych informacji z których w moim uznaniu najbardziej pomocna była:

Lifeview LV5T Deluxe Not Only Tv - mała rzecz a cieszy (recenzja sprzętu)

Jakiś czas temu opisałem instalację tytułowego tunera pod systemem Ubuntu 12.04 LTS. W jednym z komentarzy zaproponowano mi abym umieścił recenzję tunera którego używam. Idąc za tą podpowiedzią niniejszym właśnie to czynię.

Wygląd ogólny

Tuner posiadam już 2 lata i praktycznie jest on przeze mnie używany codziennie. Pomimo to poza odrobina kurzu, który przyciągany siłami elektrostatycznymi dosyć szybko osiada na plastikowej lakierowanej obudowie nie widać żadnych śladów zużycia. Niewielki 7cm paluch zupełnie nie przeszkadza w użytkowaniu laptopa.

Ubuntu 12.04 LTS nie powala..

Witam wszystkich!Jest to mój pierwszy wpis i niestety będzie nieco krytyczny. Od września zeszłego roku do 26 kwietnia b.r. byłem szczęśliwym użytkownikiem Linuksa - dystrybucji Ubuntu. Przez chwilę 11.04, a zaraz potem 11.10. Wcześniej miałem już styczność z tym systemem w wersji 8.10, ale szybko zrezygnowałem.Ubuntu 11.10 urzekło mnie..