popularne tematy: internet

Nowe, stare AQQ...

Ten wpis zacznę wyjątkowo, bo od tego, że powiem, że fanboyem AQQ nie jestem i nie będę. Lubię ten komunikator, a że dawno nic nie skrobałem i jakoś nie mam ani czasu ani pomysłów na wpisy to postanowiłem opisać jak na razie kilka zmian w rdzeniu AQQ.

Nowy menedżer dodatków i aktualizator

AQQ jako program wzbogaciło się o nowy, moim skromnym zdaniem bardziej funkcjonalny aktualizator, który od tej pory potrafi pobierać nie tylko wtyczki czy nowe wersje samego komunikatora, ale także kompozycje i emotikony.

Wielki brat patrzy...

Hmmm, nie wiem jak zacząć, więc powiem, że to będzie pierwszy wpis, w którym nie miałem do czynienia osobiście z opisywanym przeze mnie zagadnieniem. Dlatego też mogą się pojawić nieścisłości i błędy. Za wszystkie błędy bardzo przepraszam i postaram się poprawić w przyszłości... mea culpa :) Będę się opierał tylko na tym co udało mi się wyguglać. A dzisiaj będzie o...

INDECT - z czym to się je?

No właśnie, mieliśmy ACTA, które na szczęście zostało obalone. Teraz mamy system

Jak walczyć z rakiem...

Tytuł może taki dziwny jak na serwis IT, ale szczerze powiedziawszy ów tytuł ma dosłowne znaczenie. Tak więc udało mi się poczynić pierwszy krok do napisania czegoś, co można nazwać wstępem....

bardzo króciutki wstęp

Czy nikt z Was nie zastanawiał się jak może pomóc w walce z najgorszymi chorobami XXI-go wieku? Chorobami trudnymi do leczenia lub nawet bez możliwości całkowitego uleczenia.

AQQ, AQQ, AQQ i... Skype

Przez dłuższą chwilę zastanawiałem się jaki nadać tytuł temu wpisowi. Jako, że jest dopiero 10 rano, a ja siedzę na praktykach i się nudzę i nie mogłem wymyślić lepszego tytułu to zdecydowałem się na ten... Ale teraz do rzeczy, a nie pieprzenie głupot.

Jako zagorzały fan AQQ, silnie związany ze społecznością AQQ, dość dużo czasu spędzam na ich forum. Ostatnio pojawiła się wtyczka SkypeCore, dodająca... UWAGA... obsługę skype. Tak wiem, pierwszym komunikatorem ze Skype był WTW, jednak teraz może się schować.

SkypeCore autorstwa Pol'a to ewenement na polu wtyczek.