popularne tematy: bezpieczeństwo

Solidne etui i szkło hartowane do smartfona za niewielkie pieniądze

O nowe urządzenia najlepiej dbać, aby posłużyły nam możliwie najdłużej, w końcu nie chcemy wydawać kolejnych pieniędzy na jego naprawę. Samo dbanie o nową rzecz może nie wystarczyć i trzeba posiłkować się specjalnymi elementami zabezpieczającymi.

Jeśli chodzi o smartfon, to warto używać etui na tył oraz folię lub najlepiej szkło hartowane na ekran. Koszt nie jest wysoki, a ochronimy się przed losowymi wypadkami.

Zakupiłem Huawei P20, nie jest to dla mnie tani smartfon i trochę na niego trzeba wydać. Nie jest to dużo droższa i lepsza wersja Pro.

RSO – Regionalny System Ostrzegania. Aplikacja ostrzegająca o zagrożeniach na terenie Polski

Na świecie dziennie coś się dzieje, nie ma dnia, aby nie obyło się bez sensacji, nieszczęśliwego wypadku czy zagrożenia płynącego chociażby ze względu na niskie, czy wysokie temperatury.

Ja jestem z tych ciekawskich i lubię wiedzieć różne rzeczy, które innym się mogą nie przydać, ale są i takie informacje, które nie sposób zapomnieć, pominąć i zignorować.

W świecie internetu z minuty na minutę możemy zostać ostrzeżeni przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Aktualizacja WordPress 4.9.4 - Musisz zaktualizować sam, to ważne !

WordPress jako rozbudowany CMS służący do zbudowania swojej strony według swoich upodobań posiada ogromną liczbę linijek kodu, w których zdarzają się błędy. Nie mówię tu o lukach, które będą zawsze, nie da się zrobić czegoś idealnie bezpiecznego jeśli ma być proste w użytkowaniu, bez skomplikowanych operacji i ogólnodostępne.

WordPress można rozbudować o wiele ciekawych wtyczek i motywów co dodatkowo zachęca do pracy na tym narzędziu.