popularne tematy: hobby

Przenośny hotspot LTE-Advanced M7650 - pierwsze wrażenia

Dzięki uprzejmości TP-Link, użytkownicy dobreprogramy.pl mają możliwość przetestowania wybranego przez siebie sprzętu. O tym, kto dostanie sprzęt, decyduje redakcja, nieważne czy pisałeś już bloga, czy nie. Wszyscy mają równe szanse. Proponuję brać udział w następnych tego typu działaniach. To tak słowem wstępu, dziękuję za wybranie mojej osoby do tego testu.

Nigdy nie miałem styczności z produktami firmy TP-Link, więc będę (w sumie to zawsze jestem) obiektywny w opisywaniu tego produktu - oczywiście mowa o tytułowym

Spotify premium za darmo na 60 dni

Spotify jest to serwis muzyczny, który umożliwia użytkownikom odsłuch ulubionej muzyki. Sam serwis jest dosyć znany, gdyż można uruchomić go za pośrednictwem smartfonów, laptopów, tabletów, komputerów czy konsoli.

Kilka milionów utworów daje spore szanse na to, że znajdziemy w aplikacji muzykę, która jest lekiem na każdy nasz dzień i powoduje, że wstajemy radośni, dzień mamy udany a wieczór minie w przyjemny sposób.

A co powiesz, gdyby wersja Spotify Premium

Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida — część 4 i kolejne 5 pokręconych aplikacji

Na początku myślałem, że nie ma szans na znalezienie tylu beznadziejnych i "głupich" aplikacji na system Android. Myliłem się, jest ich całe mnóstwo.

Rozumiem dokształcanie się, próba sprawdzenia, czy aplikacja działa na wszystkich urządzeniach itp. jednakże nie zmienia to faktu, że aby wymyślić pewne aplikacje, trzeba oglądnąć sporo nieudanych meczów piłkarskich reprezentacji Polski... takie mundialowe nawiązanie.

Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida - część 4

Pomocnik blogera DobreProgramy — aplikacja na system Windows

Od czego tu zacząć... hmm. Nie jestem zbyt dobry w pisaniu, nigdy nie lubiłem pisać i rozpisywać się czy to w sms, czy na forum, czy innym miejscu. Dobra, ale co to ma do tytułu ? Kolejny ClickBait ? Oczywiście ;)

A tak poważnie to chciałem przedstawić Wam aplikację instalowaną na Windowsa za pomocą sklepu Microsoftu (Microsoft Store). Dzięki tej aplikacji w prosty sposób można zobaczyć statystyki poszczególnych wpisów, nie wchodząc w każdy z osobna.

Wykonuj lepsze zdjęcia smartfonem — podstawowe informacje

Aby wykonywać dobre zdjęcia swoim smartfonem, trzeba wziąć pod uwagę podstawowe zasady.Poniżej przedstawiam podstawy, dzięki którym Twoje fotografie będą lepiej odbierane przez oglądających, a oko zostanie na nich zawieszone na dłużej. Dzięki czemu Ty będziesz miał satysfakcję z lepszych jakościowo zdjęć, co z pewnością przełoży się na większa chęć ich wykonywania.

Wywoływanie RAW na smartfonie — Ciesz się super zdjęciami !

Zacznijmy od tego, co to jest w ogóle RAW. Plik RAW nie jest zdjęciem, jest to plik zawierający dane tego, co zobaczyła matryca w smartfonie lub innym urządzeniu wykonującym fotografie.

Normalnie każde zdjęcie przez nas wykonane poddane jest obróbce graficznej, by było ono takie, jak producent chce, to znaczy, że realnie aparat w smartfonie może rejestrować lepsze zdjęcia niż te, które są zapisywane po użyciu aplikacji do wykonywania zdjęć.

Aparat monochromatyczny — dlaczego tak mało smartfonów go ma ?

Niedawno pisałem na temat Huawei P9 gdzie opisywałem, a właściwie to zrobiłem test jego dwóch aparatów. Test miał wykazać, czy faktycznie dodatkowy aparat monochromatyczny nadaje większej głębi, ostrości, wyrazistości i jasności zdjęcia.

Ciekawy jak wyszły testy ? Zobacz "Dwa aparaty w Huawei P9 — lepsza jakość zdjęć"

Teraz czas na test samego aparatu monochromatycznego, który jest wbudowany jako drugi dodatkowy w modelu P9 firmy Huawei.

Dwa aparaty w Huawei P9 — lepsza jakość zdjęć

Parę słów o smartfonie Huawei P9.Telefon nie jest najnowszy, ale z tego co można zaobserwować w sklepach stacjonarnych czy w sieci na Allegro, Olx, Ceneo itp ciągle jest w sprzedaży i cieszy się sporym zainteresowaniem.

P9 jest jednym z smartfonów firmy Huawei z 2016 roku, więc można powiedzieć, że staroć. Nic bardziej mylnego, w moim odczuciu jest wystarczająco szybki w każdej sytuacji i działa pod kontrolą Android 7 z nakładką EMUI 5.0.1 (dostał aktualizację z Androida 6). Jako ciekawostkę napiszę iż wkrótce