popularne tematy: inne

Uruchamiamy program partnerski i dzielimy się przychodami z reklam!

Dzisiaj uruchamiamy program partnerski dla naszych blogerów, dzięki któremu trafi do Was około trzy czwarte przychodów z reklam emitowanych na łamach Waszych blogów!

Udział w programie partnerskim jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, także dla tych, którzy jeszcze nie prowadzą u nas bloga. Dlaczego warto zacząć? Jesteśmy największym, uznanym w polskim internecie serwisem o nowych technologiach, docieramy do kilku milionów unikalnych użytkowników miesięcznie.

O diodzie, co szyfrem Cezara chroniła ostatnie pytanie

Konkurs z diodą na łamach naszego portalu kolejny raz przechodzi do historii, pozostało już tylko ogłosić oficjalne rozstrzygnięcie i rozdać nagrody. Jestem Wam jeszcze winien wyjaśnienie ostatniego zadania specjalnego, co niniejszym z przyjemnością czynię :-) O co chodziło tym razem? Chyba jednak było trochę łatwiej niż poprzednio. .. ;-)

Zacznimy od początku. W zadaniu spotykamy ponownie naszych meksykańskich przyjaciół, Carlosa i Diego.

O diodzie, co pisała wirusy meksykańskim politykom

Za nami pierwsze zadanie specjalne w konkursie z diodą, który organizujemy pod patronatem merytorycznym producenta Avast Free Antivirus. Aby tradycji stało się za dość, jako ojciec tej (mam nadzieję) błyskotliwej łamigłówki przystępuję do wyjaśnienia, co też autor miał pokręconego na myśli... :-)

Zadanie, jakie otrzymaliście składa się tak naprawdę wyłącznie z krótkiego dialogu pomiędzy dwoma, jak można się domyślić, podejrzanymi jegomościami.

Nagradzamy najlepszych blogerów września

Czas na rozstrzygnięcie konkursu, który co miesiąc zajmuje ważne miejsce w życiu naszej portalowej blogosfery. Przed nami ogłoszenie piątki najlepszych blogerów minionego miesiąca, a także dwójki szczęśliwców, która oddała swoje głosy i w drodze losowania otrzyma dodatkowe upominki. Oczywiście najciekawsze wpisy jak zwykle wytypowaliśmy wspólnie z Wami.

Co nowego na blogu dobrychprogramów?

Nie będę pisał, że wczoraj uruchomiliśmy długo oczekiwaną nową odsłonę blogów, bo to wszyscy już wi(e)dzą ;) My z kolei wiemy, że odkrywanie nowych funkcji samodzielnie sprawia ogromną frajdę, dlatego zostawiliśmy Wam kilkanaście godzin na to, by samodzielnie i na spokojnie wszystko przeklikać. Mimo wszystko należy się jednak przynajmniej kilka słów redakcyjnego wprowadzenia - zapraszam więc na "nowe blogi w pigułce" ;)

Wygląd

Nowa szata graficzna wzbudziła wiele emocji.