popularne tematy: hobby

NET-S.pl - czyli jak nie prowadzić sklepu internetowego

Krótki wpis - dodatkowo wpisany na gorąco.Niestety sklep net-s.pl bardzo się stara o podnoszenie mojego ciśnienia.W dużym skrócie: trzy zamówienia - dwie wtopy.

Zamówienie numer 1

Wartość zamówienia: ~4000 złNa dwanaście produktów co do 3 pojawił się problem:

Unitek PRZEŁĄCZNIK 4x1 HDMI; Y-5410

Witam serdecznie,

Robili państwo u nas zamówienie na Unitek PRZEŁĄCZNIK 4x1 HDMI; Y-5410 oraz kilka innych rzeczy.

Zabawa w Króliczki

Trwa już tylko walka o odznaki więc nazwy klas wracają na swoje miejsce ;) Pisane bardzo na gorąco, więc wybaczcie.

Jako osoba z konkretnym skrzywieniem zawodowym po przeklikaniu kilku króliczków wysiadłem i stwierdziłem, że klikanie w każdego jest bez sensu - przecież policję polityczną muszą mieć czy jak to się będzie nazywało. Mi zawsze trafia się rola stójkowego - wybaczcie więc lekkie naginanie zasad, ale zadziałało. Do tego ostatnio modne stało się publikowanie rozkminianie funkcji portalu, które średnio wyszkolona małpa rozkoduje w 30s z użyciem konsoli przeglądarki.

HotZlot okiem "świeżaka"

Słowem wstępu

W swoim kajeciku, w dziale "Ważne" musiałem dopisać kolejną pozycję - dojazd do Zamku na Skale zajmuje przynajmniej 6 godzin. Ten wpis miał z założenia dość specyficzną relacją z HZ-tu i tak naprawdę jeśli ktoś był w tym roku lub kiedyś wcześniej co najwyżej skwituje go krótko - "naprawdę Einsteinie?".Jeśli przeraża kogoś poziom zamotania tego wpisu polecam twórczość Shakiego (Shaki81/HotZlot-2015-po-mojemu,64517.html)

Pimp my A6, cz. I

Pochwalę się od dłuższego czasu jestem właścicielem A6 z 98r.Kosztowało mnie ono dużo nerwów, ale nigdy się nie poddałem i nie zamierzam :)Przed ostatnią wizytą w warsztacie miałem okazję zobaczyć bardzo specyficzny błąd - otóż na FIS-ie zapaliły mi się wszystkie drzwi otwarte (o tyle dziwne, że w drzwiach (LR) mam zrobiony na krótko obwód ). Niestety chwile później już jechałem do mechanika ze względu na wyciek, który chwilę później zauważyłem - z okolicy flansz ciekł olej.