popularne tematy: gry

Professional Game Moding: FOJ Community Mod dla FlatOut2

Każda, nawet najciekawsza i najlepsza gra z czasem się nudzi. Staje się monotonna, przewidywalna, a wrażenia z gry stają się jednostajne. Tutaj na pomoc przychodzą przeróżne bezpłatne dodatki do gier komputerowych, tworzone przez fanów danej produkcji - tzw. "mody", których funkcjonalność nie raz potrafi zadziwić samego twórcę! :) Jedną z takich modyfikacji jest...

FOJ Community Mod for FlatOut2

Tak naprawdę nie można konkretnie stwierdzić kto jest autorem tego dodatku, ponieważ każdy z członków społeczności

Najlepsze modyfikacje dla Euro Truck Simulator!

Euro Truck Simulator (ETS) jest dość popularnym symulatorem tira, który pozwala na wcielenie się w rolę kierowcy ciężarówki! Sama gra jest niestety mocno średnia, ale z pomocą modyfikacji (tzw. modów) gra staje się prawdziwym majstersztykiem :)

Dlaczego akurat ETS?

Tak wiem że już dosyć dawno wyszedł ETS2 z dość dużymi wymaganiami...właśnie: wymaganiami. Druga część Euro Trucka na moim komputerze się nie uruchamia. Postanowiłem że nie będe pisać o czymś o czym nie mam zielonego pojęcia (modów do ETS2).

Fajne gry na słaby PC

Muszę trochę odpocząć od tematów Windows 8 , RT , Server 2012 , Metro , Modern itp. Dlatego w tym wpisie postaram się napisać o ciekawych lub wciągających grach na starsze komputery.

Platforma testowa

Laptop: Toshiba Satellite L30 (PSL33)Procesor: Intel Celeron M 1,73 GhzPamięć RAM: 2x512MB RAMGrafika: Radeon Xpress 200M Series (zintegrowana z płytą główną)Dysk twardy: Hitachi 5400RPM 60GBSystem: Windows Vista Home Basic 32 bit