popularne tematy: hobby

Professional Game Moding: FOJ Community Mod dla FlatOut2

Każda, nawet najciekawsza i najlepsza gra z czasem się nudzi. Staje się monotonna, przewidywalna, a wrażenia z gry stają się jednostajne. Tutaj na pomoc przychodzą przeróżne bezpłatne dodatki do gier komputerowych, tworzone przez fanów danej produkcji - tzw. "mody", których funkcjonalność nie raz potrafi zadziwić samego twórcę! :) Jedną z takich modyfikacji jest...

FOJ Community Mod for FlatOut2

Tak naprawdę nie można konkretnie stwierdzić kto jest autorem tego dodatku, ponieważ każdy z członków społeczności

Nie masz fanów? Kup ich! :)

W dzisiejszych czasach, gdzie Internet został całkowicie "pochłonięty" przez portal społecznościowy Facebook, kliknięcia Lubię to! mają wartość pieniądza! Dosłownie! Nie wierzysz - przeczytaj dzisiejszy wpis, to uwierzysz!

Nie muszę chyba dodawać że korzystanie z usług, opisanych w dzisiejszym wpisie, jest po prostu - nieuczciwe! Ja zawsze byłem człowiekiem uczciwym (no, raz w przedszkolu pod********łem koledze pokemona), i nigdy nie skorzystałbym z tego typu usług (honor mi nie pozwala). Prowadzę swojego

Najlepsze modyfikacje dla Euro Truck Simulator!

Euro Truck Simulator (ETS) jest dość popularnym symulatorem tira, który pozwala na wcielenie się w rolę kierowcy ciężarówki! Sama gra jest niestety mocno średnia, ale z pomocą modyfikacji (tzw. modów) gra staje się prawdziwym majstersztykiem :)

Dlaczego akurat ETS?

Tak wiem że już dosyć dawno wyszedł ETS2 z dość dużymi wymaganiami...właśnie: wymaganiami. Druga część Euro Trucka na moim komputerze się nie uruchamia. Postanowiłem że nie będe pisać o czymś o czym nie mam zielonego pojęcia (modów do ETS2).