popularne tematy: urządzenia mobilne

[My Dream] Nokia Asha 311 – zmarnowana szansa Nokii na wyjście z kryzysu & Mój Idealny Telefon.

Na początku czerwca Nokia pokazała nowe modele telefonów: Asha 305, Asha 306 oraz Asha 311. Myślałem, że Nokia wreszcie poszła po rozum do głowy i porzuciła S40, dopóki nie przeczytałem specyfikacji. Mała rozdzielczość ekranu, brak GPU, system bez przyszłości, mało RAMu, aparat full focus. Jednym słowem masakra. Przypomniał mi się Samsung Monte z 2010 roku. Cena zachęcająca też nie była, 92 ojro bez podatków jak za taki sprzęt do dużo.

Tablety w cenie do 500 zł - porównanie

Naszła mnie ostatnio ochota żeby kupić sobie tablet. Zacząłem więc szukać porównań i testów w "jedynej słusznej wyszukiwarce" i... znalazłem jedną tabelkę z porównaniem i kilka(naście) testów tabletów głównie z Androidem 2.3 Jako, że w Polsce tylko jedna wyszukiwarka w miarę dobrze przeszukuje internet odpuściłem sobie sprawdzanie co pokaże "dziecko M$". Wklepałem w Firefoksie (którego nie lubię, ale mało RAMu pożera) adresy największych porównywarek cenowych i spisywałem nazwy tabletów z Androidem ICS 4.0 w standardzie.

[S60 Tips & Tricks] Jak oszczędzać baterię w smartfonie?

Witajcie! Tym wpisem rozpoczynam nową (a zarazem pierwszą) serię wpisów na moim blogu, którą nazwałem „S60 Tips & Tricks”. A więc do dzieła!

Jednym z głównych pytań podczas wyboru telefonu jest czas jaki będzie działać po naładowaniu. W zasadzie ciężko odpowiedzieć, ponieważ każdy z nas inaczej użytkuje telefon oraz wykorzystuje inne funkcje.