popularne tematy: inne

Szukasz pracy, niekoniecznie w IT – parę wskazówek o CV i rozmowach kwalifikacyjnych

Wstęp

Jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało, w życiu każdego przychodzi chwila, gdy po zakończonej edukacji lub w trakcie jej trwania – zwyczajnie należy pójść do pracy. Życie jest bowiem brutalne i rachunki same się nie opłacą, powietrze nas nie wykarmi, a hobby czy inne przyjemności również wymagają zazwyczaj jakiegoś wkładu pieniężnego.

Ostatnimi czasy na tutejszym forum bądź na blogu pojawiały się wpisy dotyczące wskazówek w napisaniu CV bądź relacje z podjęcia pierwszej pracy.

Podziękowanie za oddanie głosów w majowej edycji konkursu blogowego

Szanowni Czytelnicy! :-)

Dziękuję Wam serdecznie za oddanie swoich głosów w majowej edycji konkursu na najlepsze blogi danego miesiąca.

Jest mi niezmiernie miło z tego powodu i dziękuję, ponieważ motywuje to jeszcze bardziej do kontroli jakości publikowanych tekstów. Przyznam, iż obrałem sobie być może ambitną ścieżkę - staram się wybierać tematy nieco bardziej konkretne nie rozmieniając się na drobne i takie, z których być może da się wynieść jakąś informację.

Czy gry wideo mogą mieć zgubny wpływ na psychikę gracza?

Po raz kolejny postanowiłem kontynuować wątek gier wideo i podzielić się paroma swoimi refleksjami. Gry komputerowe w ciągu ostatnich 20 lat przeszły ewolucję z rozpikselowanych tworów do produkcji, których grafika momentami do złudzenia przypomina świat rzeczywisty a fabuła potrafi wywoływać w nas prawdziwe emocje (jeśli deweloperzy to zakładają).

Czy możliwa jest skuteczna sprzedaż materiałów cyfrowych w erze piractwa?

Jak każdy wie, temat piractwa komputerowego jest intensywnie eksploatowany i wydaje się, iż powiedziano w nim chyba wszystko, przez co temat ten jest większości z nas dobrze znany i z pewnością, każdemu z tych osób przejadł się on w pewnym stopniu i mamy go dość.

Do napisania niniejszego wpisu zachęcił mnie ostatni wpis w portalu i komentarze pod nim. Wpis „Milionowe straty dla gospodarki… ale kto faktycznie traci na piractwie wideo w Polsce?”, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – przeczytać możecie go pod adresem: