popularne tematy: hobby

RETRO-zjarany — czyli jak to z kolekcjonowaniem jest

Witam po długiej przerwie i z miejsca przepraszam za bierne podejście do wpisów jak i aktywności. Ale jak to w życiu… najpierw obowiązki a później przyjemności. Tym bardziej nie do końca wiem od czego dzisiaj zacząć, a właściwie od której strony pierwej ugryźć dzisiejszy temat.

Kilka aspektów bycia kolekcjonerem, czyli ahhh te wspomnienia…

Dla każdego kolekcjonera, zdobywanie coraz to kolejnych egzemplarzy czy to konsol, czy gier jest zajęciem niezwykle ekscytującym i przyjemnym.

Alternatywa dla monitora... czy przyszłość to już dziś?

Optyczna rzeczywistość

W sumie każdy z nas oglądając różne kasowe i te mniej popularne filmy widział różne wizje inteligentnych systemów operacyjnych, superkomputerów, czy technologii które każdy chciał by mieć w domu, na widok których aż się ciśnie „Shut up and Take my money”. Oczywiście, jakie są dzisiejsze osiągnięcia widzimy sami… to czy dana technologia idzie dalej weryfikuje dzisiaj najczęściej i praktyczność i popularność, powiedział bym z naciskiem na to drugie.

Trzecie życie Sony Playstation 1

Cyfrowe Starocie

Należąc do pokolenia lat 80-tych (…z dumą!), z pewnego rodzaju nostalgią wracam do starszych konsol, jak również gier które trafiały na różne platformy. Zauważyć tutaj warto że nikt raczej nie wspomina poprzednich wersji oprogramowania, ani tym bardziej nie instaluje choćby MS Ofiice’a z 2000 roku, ale podąża za nowym. Nic w tym dziwnego, niejedno nowsze oprogramowanie uwzględnia tak sugestie użytkowników co do komfortu pracy, jak i dokłada masę udogodnień.