popularne tematy: inne

Alliexpres — na celowniku fiskusa

Być może weekend rozleniwił wszystkich łącznie z redakcją, tym bardziej że to ostatni tych wakacji, więc niechcący zrobię krecią robotę tym wpisem... ale cóż. XD

Niewątpliwie dla wszystkich gadżeciarzy ta nowina jest dość istotna. Od kilku dni doczytać się już można na kilku portalach, w tym między innymi w "Pulsie Biznesu" oraz "

Gadżetowe szaleństwo - Stomatologiczna inwigilacja.

Przyznam się wam szczerze że coraz częściej zaczynam mieć wrażenie, iż znaczna większość społeczeństwa jest strasznie zakompleksiona. Być może to moje subiektywne odczucie, ale obserwując to co się dookoła dzieje, na prawdę takie można odnieść wrażenie. W moich oczach wyraża się to niemal maniakalnym dążeniem do doganiania świata niemal we wszystkim. Chęć posiadania wszystkiego co najnowsze, najbardziej na topie, najszybsze… pytanie czy to kompleksy, czy jeszcze ciekawość.

Alternatywa dla monitora... czy przyszłość to już dziś?

Optyczna rzeczywistość

W sumie każdy z nas oglądając różne kasowe i te mniej popularne filmy widział różne wizje inteligentnych systemów operacyjnych, superkomputerów, czy technologii które każdy chciał by mieć w domu, na widok których aż się ciśnie „Shut up and Take my money”. Oczywiście, jakie są dzisiejsze osiągnięcia widzimy sami… to czy dana technologia idzie dalej weryfikuje dzisiaj najczęściej i praktyczność i popularność, powiedział bym z naciskiem na to drugie.