popularne tematy: internet

Retromaniak: Widzisz synku? Tak wyglądał fax/modem

Tak dawno i tak niedawno. Jeszcze na początku tego stulecia łączyłem się z Internetem przy pomocy fax/modemu pracującego z oszałamiającą prędkością 56.000 bitów na sekundę, czyli 0,056 Mbps.

Dziś dostęp do Internetu jest tak oczywisty jak telefon, prąd, czy woda. W dużych miastach możemy przebierać pomiędzy ofertami różnych operatorów, którzy prześcigają się prędkościami swoich łączy.

Testujemy nową aplikację konkursową!

Chcieliście konkursów? To będziecie je mieli! ;) Tak jak Was informowaliśmy, pracujemy nad aplikacją mobilną do obsługi naszych "konkursów z diodą". Właśnie rozpoczynamy jej zamknięte testy.

Aplikacja jest bliska ukończenia więc postanowiliśmy udostępnić ją do testów sympatykom portalu. Żeby testy były możliwie miarodajne oraz żeby umilić testowanie zdecydowaliśmy zorganizować w ramach nich "mini konkurs z diodą". Konkurs będzie dostępny tylko z poziomu aplikacji, potrwa 3 lub 5 dni (jeszcze to ustalimy) i padnie 3-5 pytań.

To już rok...

Dziś mija rok od pierwszego wpisu na moim blogu o Nokii N9. Warto z tej okazji pokusić się o małe podsumowanie ...

Kiedy w październiku ub.r. do redakcji dobrychprogramów trafiła przesyłka z Nokią N9 wypożyczoną przez producenta na potrzeby publikacji testu, do głowy by mi nie przyszło, że to wszystko tak się potoczy.

Swipe inspiruje

All it takes is a swipe. To właśnie ta fantastyczna filozofia obsługi Nokii N9 była najważniejszym powodem mojej rezygnacji z Samsunga Galaxy SII, skądinąd również bardzo udanego smartfonu. Zanim dostałem w swoje ręcę pierwszą endziewiątkę (tę wypożyczoną przez Nokię na potrzeby recenzji na dobrychprogramach ), nie sądziłem, że można wymyślić coś tak genialnego. Bo tego trzeba doświadczyć. Samodzielnie. Nie pomoże nawet