popularne tematy: urządzenia mobilne

WP7.8

Aktualizacja telefonów z Windows siedem kropka pięć do siedem kropka osiem.

Och tak. Temat ostatnich tygodni.

Użytkownicy starych telefonów, na których jest system Microsoftu nie dostaną upragnionego apdejtu do Windows Phone 8. Trąbili o tym wszyscy i wszędzie. Każdy blog technologiczny, każda strona, nawet mój kot.

Powiem wam, jakie jest moje zdanie na ten temat – moje zdanie, jako użytkownika htc z androidem.

Mam to w gdzieś.

Tyle:

a może nawet tyle:

- mnie to obchodzi.

Surface – czyli nowa Powierzchnia od Microsoftu

Na początku byłem lekko zaskoczony wiadomością o najnowszym tajnym projekcie MS, który właśnie został ogłoszony. Tablet!

Mhm.

Na rynku aktualnie wciąż rządzi iPad i nie zanosi się aby to się szybko zmieniło. Przynajmniej nie zanosiło się do wczoraj. Tylko dlaczego? Przecież wszyscy znawcy rynku głośno oznajmiali o zmierzchu komputerów stacjonarnych – o większej sprzedaży tabletów – o cudach na kiju… tymczasem rynek przenośnych urządzeń dotykowych jest w stagnacji. Och, wybaczcie, chodziło mi o rynek przenośnych urządzeń dotykowych z ekranem powyżej 6 cali.

Android 4 na poważnie… No jednak chyba nie!

Stało się – wreszcie po miesiącach ciężkich bojów i walki z Androidem 4 a dokładniej to niecałego miesiąca, a właściwie to kilkunastu dni, podczas których rzadko kiedy korzystałem z tabletu, który jeszcze był niepodłączony do Internetu… ach, walić to!Jestem opiniotwórczym Blagerem, który chce trochę pojeździć po Google i ASUSie! I zrobię to!

Jedziemy

A4 – jak go pieszczotliwie nazywam – zawitał u mnie w tym samym dniu, co u innych użytkowników Transformersa. Moje podniecenie i radość była po prostu nie do ogarnięcia przez zwykłego śmiertelnika.

"Lodowa kanapka Googla" w "filmie Michaela Baya"

Czyli znowu pisze o Androidzie.

Wiem, temat niby ostatnio poruszany przeze mnie bardzo często i gęsto, ale tym razem będzie bardzo poważnie.

Otóż wczoraj po wielu miesiącach oczekiwania Asus udostępnił na jeden ze swoich priorytetowych gadżetów aktualizację do Czwórki. Tym samym mój Transformers od kilku godzin hula sobie w najlepsze na Androidzie 4 ICS.

Oto moje pierwsze wrażenie.

Znowu do jasnej cholery zmienili wygląd ikonki Ustawień!

Czy naprawdę ta ikonka musi się co chwilę zmieniać.

7 powodów by przejść na Android

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego warto zainwestować w niezwykle drogie smartfony z "robocikiem". Oto lista, która odpowie na wszelkie wasze pytania:

Powód numer 1 – synchronizacja z Google

Jeśli jesteś fanem aplikacji webowych giganta wyszukiwarkowego, nie możesz zrobić nic lepszego by okazać swoją miłość. No ok, mógłbyś, powiedzmy, uprawiać seks z logiem firmy, ale nie wchodzimy w tę część Internetu.

Synchronizacja telefonu/urządzenia z Androidem z kontem Google to coś więcej niż pobieranie poczty przez Gmaila. Znacznie więcej.