popularne tematy: hobby

Miedzynarodowe Targi Electronica 2014 — relacja i wrażenia

Jak zapewne część z was wie pracuję w dużej korporacji z branży automotiv. Jestem tam inżynierem elektronikiem i zajmuje się projektowaniem elektroniki do samochodów. W tym roku dzięki temu udało mi się wybrać na największe na świecie targi elektroniczne Electronica 2014 w Monachium. Pierwszy raz w życiu byłem na tego typu wydarzeniu i muszę uczciwie przyznać że zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Liczby, liczby, liczby...

Targi odbyły się w halach wystawienniczych Messe München we wschodniej części Monachium. Trwały 4 dni, od 11 do 14 listopada tego roku.

Wczorajsze technologie jutra z dzisiejszej perspektywy

Obserwując dzisiejszą rzeczywistość, nie trudno zauważyć, że żyjemy w świecie mnóstwa technologii, które dzięki swojej przełomowości stały się czymś, bez czego dzisiaj wielu nie może sobie wyobrazić istnienia świata. Nie mam na myśli wynalazków typu telefon, komputer, internet, a raczej to jak te wynalazki ewaluowały w ciągu kilku ostatnich lat. Rozwój technologii sprawił że wszystko wokół nas dzisiaj wygląda tak, a nie inaczej. Patrząc w przeszłość można wskazać urządzenia lub typ urządzeń które wykreowały taką rzeczywistość.

Radio Internetowe, da się? Da!

Od mojego ostatniego wpisu na blogu upłynęło już wiele wody w Wiśle, i wiele piwa na HotZlocie zostało wypite. Od teraz postaram się zwiększyć aktywność, i tym wpisem chciałbym to zainaugurować. Jest to wpis krótko omawiający powód przez który straciłem wiele czasu i zdrowia, co przeszkadzało mi w pracy nad moim portfolio na dobrychprogramach.

Przez ostatnich kilka miesięcy toczyłem walkę z moją pracą magisterską. Uważam że tematyka projektu nadaje się do podzielenia się tym co udało mi się zrealizować.