popularne tematy: urządzenia mobilne

Jak stracić 150 złotych, czyli Esperanza DT AX2 HD

W supermarketach można kupić wiele "wydajnych" tabletów z 512 MB RAM na czele. Ja postanowiłem skusić się na tablet Esperanza Dream TAB 7' AX2 HD. No cóż, już na samym wstępie, nie będę tego ukrywał - nie kupujcie tej zabawki dla przedszkolaków,

Zacznijmy od początku. Tablet kupiłem na promocji w Carrefourze. Urządzenie zapakowane jest w białe, tekturowe pudełko z obrazkiem przedstawiającym jaki to nasz tablet nie jest super. Możemy dowiedzieć się, że Esperanza dostała medal za jakość roku 2010. Szczerze? Nie wiem za co.

Xiaomi Mi Band — recenzja

Od jakiegoś czasu używam opaski Xiaomi Mi Band. Produkt przypadł mi do gustu, gdyż kosztuje jedyne 60-70 złotych i może mierzyć kroki, kontrolować sen (jego jakość, długość czy obecną fazę) oraz wysyłać powiadomienia o działaniach w telefonie (SMS, telefon, Facebook czy Messenger). Brzmi pięknie, prawda? Lecz czy tak jest naprawdę? Postanowiłem to sprawdzić.

Opaskę otrzymujemy w skromnym, tekturowym pudełku. W środku znajdziemy jedynie opaskę w kolorze czarnym, rdzeń Mi Band oraz specjalny kabel USB do ładowania naszego urządzenia. Instrukcja też jest, jednak jest napisana... w języku chińskim.

Opaska Xiaomi Mi Band - pierwsze wrażenia

No więc, ja jestem MrGrotto. Jestem tu nowy, to jest mój pierwszy wpis.No ale to jest nieważne, przejdźmy do konkretów.

Niedawno otrzymałem małą paczuszkę. W środku znajdował się wynalazek firmy Xiaomi kosztujący zaledwie 65 zł - Mi Band.W opakowaniu znajduje się jedynie opaska, sam rdzeń oraz króciutki kabel USB do ładowania naszego smartbanda.

Moją opaskę połączyłem ze smartfonem Microsoft Lumia 535 DS za pomocą aplikacji Bind Mi Band. Szczerze mówiąc bardzo gorąco ją polecam, dobrze współpracuje z tym modelem.