popularne tematy: gry

Trochę inne gry

W dzisiejszym wpisie postanowiłem dorzucić swoją cegiełkę do trwającej obecnie na całym świecie akcji #StayTheFuckHome i przedstawić Wam 4 gry czy też platformy gier, które mogą umilić Wam ten wymuszony przez okoliczności pobyt w domu. Oczywiście nie byłbym sobą gdyby była to lista zwykłych tytułów, ponieważ tych znajdziemy w internecie na pęczki, a ja wolę rzeczy unikalne ;).

Piractwo, a po co to komu? — dogrywka: gry na PC

Witam w moim dzisiejszym wpisie, którego tematem przewodnim będą po raz kolejny gry na PC. Jednak zanim przejdziemy do właściwej części kilka uwag organizacyjnych.

Zgodnie z obietnicą złożoną Wam w tekście Piractwo, a po co to komu? - ostatni koncert w mieście moja seria dotycząca legalnych sposobów na dostęp do kultury za pośrednictwem Internetu wcale się nie zakończyła i do czeka się aż trzech typów spin-offów.

Gry dla fanów elektroniki

Witam Wszystkich w Nowym Roku! W dzisiejszym wpisie chciałbym polecić Wam trzy gry przeznaczone na urządzenia z systemem Android. Jak wskazuje tytuł polecone przeze mnie tytuły są związane z bardzo ważną we współczesnym świecie dziedziną techniki i nauki czyli elektroniką. Nie przedłużając już przejdźmy do listy tytułów.

Circuit Scramble

Darmowe gry na PC — część 1

Witam ponownie! W dzisiejszym wpisie chciałbym zająć się tematyką, która już od bardzo dawna nie gościła na moim blogu, a mianowicie grami. Jak zapewne zauważyliście patrząc na tytuł, postanowiłem rozpocząć serie wpisów dotyczących darmowych gier na PC. Na wstępie zaznaczę, ze mam tu na myśli naprawdę darmowe gry czyli takie pozbawione jakichkolwiek mikropłatności czy edycji premium. Zaczynajmy więc, w tym wpisie przedstawię wam dwie naprawdę godne uwagi pozycje.

Little Fighter 2.5

Dodatki do... Steam

Chyba każdy gracz ma na swoim komputerze zainstalowaną aplikację Steam. We współczesnym świecie wymaga go większość gier i naprawdę ciężko się bez niego obejść. Dlatego też jest on bardzo popularny, czego dobrym przykładem jest to, że w jednej chwili potrafi być na nim zalogowanych ponad 14 milionów użytkowników. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się nieco więcej o kondycji Steam'a w ubiegłym roku odsyłam do tego artykułu. A teraz przejdźmy do meritum.

Battlefield Hardline - pierwsze wrażenia z bety

Wstęp

Nie tak dawno temu w Internecie zaczęły pojawiać się pierwsze materiały z nowej odsłony cyklu od EA - Battlefield zatytułowanej Hardline. Gra ta jako pierwsza z całego cyklu nie przedstawia nam konfliktu zbrojnego, tylko osadzona jest w realiach powiedzmy "policyjnych", gdzie na przeciw siebie staje policja i przestępcy . Wczoraj otrzymałem maila z zaproszeniem do bety, a dzisiaj chciałem przedstawić pierwsze wrażenia.

Instalacja

Gra pobiera się i instaluje dosyć szybko.

The Elder Scrolls IV: Oblivion Mody

Wstęp

Oblivion kolejna część cyklu The Elder Scrolls, następca Morrowinda i poprzednik Skyrim. Gra z gatunku RPG, charakteryzująca się otwartrym światem i dostępnością dużej ilości dodatkółw i modów, będąca dziełem studnja Bethesda Softworks. Ukazała się w roku 2006 (więcej suchych faktów TUTAJ.

Mody

Jak już nadmieniłem atutem tej gry jest olbrzymia ilość dostępnych modów. Pozwalają one znacznie wzbogacić rozgrywkę, świat