popularne tematy: urządzenia mobilne

Aplikacje, które zachęcą do wyjścia z domu

Witam wszystkich w ten ciepły majowy dzień. Z racji trwającego właśnie długie weekendu chciałbym przedstawić Wam 5 aplikacji, które potrafią zmotywować do wyjścia z domu czy to na dłuższy spacer czy też na wycieczkę rowerową. Nie przedłużając zbytni przejdźmy już do moich dzisiejszych propozycji.

Ingress

Świetna gra od studia Niantic, która zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie Players Choice Awards w roku 2014. Ingress zaliczyć można do gatunku gier strategicznych.

Gry dla fanów elektroniki

Witam Wszystkich w Nowym Roku! W dzisiejszym wpisie chciałbym polecić Wam trzy gry przeznaczone na urządzenia z systemem Android. Jak wskazuje tytuł polecone przeze mnie tytuły są związane z bardzo ważną we współczesnym świecie dziedziną techniki i nauki czyli elektroniką. Nie przedłużając już przejdźmy do listy tytułów.

Circuit Scramble

Dwa tygodnie ze Spotify Premium

Spotify usłyszałem po raz pierwszy kilka lat temu, ale mimo tego, że jestem fanem muzyki nie zainteresowałem się tą usługą, byłem wtedy na etapie budowy fizycznej kolekcji płyt, więc streaming muzyki z chmury wydawał mi się jakimś kuriozum. Jednakże parę tygodni temu mój kolego pokazał mi całą dyskografię Roling Stones korzystając własnie ze Spotify a dokładniej z jego desktopowej wersji. Właśnie to zachęciło mnie do przetestowania tej usługi.