popularne tematy: windows

Top 10 bezpłatnych aplikacji z Microsoft Store

Witam Wszystkich w moim kolejnym wpisie. Jak wskazuje tytuł przedstawię Wam dzisiaj 10 moich ulubionych, bezpłatnych aplikacji z Microsoft Store. Na początek chciałbym zaznaczyć, że oczywiście można by było opisać o wiele więcej niż 10 bardzo dobrych programów, dostępnych sklepie Microsoftu, jednak ja postanowiłem omówić tylko te, których używam praktycznie na co dzień. Przez co na liście zabrakło pozycji takich jak Kodi

Darmowe gry na PC — część 1

Witam ponownie! W dzisiejszym wpisie chciałbym zająć się tematyką, która już od bardzo dawna nie gościła na moim blogu, a mianowicie grami. Jak zapewne zauważyliście patrząc na tytuł, postanowiłem rozpocząć serie wpisów dotyczących darmowych gier na PC. Na wstępie zaznaczę, ze mam tu na myśli naprawdę darmowe gry czyli takie pozbawione jakichkolwiek mikropłatności czy edycji premium. Zaczynajmy więc, w tym wpisie przedstawię wam dwie naprawdę godne uwagi pozycje.

Little Fighter 2.5

Jak szybko zainstalować wszystko co potrzebne na czystym systemie Windows?

Witam po dość długiej przerwie spowodowanej chronicznym brakiem czasu. W dzisiejszym wpisie postaram się opisać kilka metod na usprawnienie procesu instalacji aktualizacji, sterowników i programów po reinstalacji systemu Windows. Jako, ze dość często zdarza mi się przeprowadzać czystą instalację systemu, te porady pozwalają mi zaoszczędzić naprawdę dużo czasu. Nie przedłużając już zaczynajmy.

Instalacja aktualizacji

Tutaj stosuję tylko jedną, ale za to skuteczną metodę. Za każdym razem, kiedy szykuję się do formatu, korzystając z aplikacji

Programy na studiach

Witam! Jako, ze już od ponad 7 miesięcy studiuje na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej postanowiłem podzielić się kilkoma przemyśleniami co do oprogramowania wykorzystywanego na zajęciach. Co prawda bazuje tylko na własnych doświadczeniach ale podejrzewam, że sytuacja przedstawia się podobnie na większości uczelni technicznych w Polsce.

Przedmioty informatyczne

Jako, że mój kierunek to transport mam tylko kilka przedmiotów związanych bezpośrednio z informatyką i ogólnie obsługą komputera.