popularne tematy: hobby

Kanały YouTube, które mnie zainteresowały cz.1

YT już od dawna nie jest jakąś tam stronką, gdzie każdy może wrzucić swój filmik. Od kilku lat zrobiło się z tego potężne medium biznesowe, które służy sporej maści internautów do zarabiania realnych pieniędzy. W dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić Wam kilka kanałów które subskrybuje, z których mogę czerpać wiedzę, nie tylko "komputerową", ale także mogę się nieco rozerwać. Jakiś czas temu

„Blogger od kuchni” — podsumowanie roku 2015

Jak ja nie lubię początku grudnia. Co roku jest to samo - masa pracy, przygotowań do świąt drugie tyle. Nie mam dosłownie na nic czasu. No, ale żeby tradycji stało się zadość to i w tą środę należałoby coś opublikować. Zaś będzie bez głównej, ale co tam:). Dla mnie ważniejsze jest to, że nie przerwałem kilkuletniej dobrej passy publikowania jednego wpisu co tydzień.

Koniec roku to czas statystyk i podsumowań. Siłą rzeczy to i u mnie na blogu jakieś podsumowanie się pojawi:).

„Blogger od kuchni” — wywiad z Berion

Kolejny miesiąc już prawie za nami, a ja jeszcze nie opublikowałem kolejnego wpisu. Ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Nadrabiam więc spóźnienie i przedstawiam Wam kolejnego blogera, który pisze sporo dość ciekawych poradników. Tym blogerem jest Berion. Oprócz poradników na jego blogu można znaleźć wiele innych ciekawych tekstów. Zapraszam więc do przeczytania zapisu rozmowy jaką odbyliśmy niedawno.

„Blogger od kuchni” — wywiad z mktos

Minęła połowa miesiąca, a więc mamy czas na kolejny wywiad. Pozostaje nam coraz mniej blogerów do przepytania, ale na szczęście zawsze znajdzie się ktoś jeszcze nie był odpytywany, a zasługuje swoim dorobkiem na umieszczenie w tej serii. Tym razem nie jest inaczej bo dzisiejszy bloger pisze na naszej platformie od kilku dobrych lat. Ima się on różnych tematów, co prawda wpisów nie jest jakaś oszałamiająca ilość, ale tematyka różnorodna i ciekawa. Tym blogerem jest mktos.