popularne tematy: inne

„Blogger od kuchni” — wywiad z Berion

Kolejny miesiąc już prawie za nami, a ja jeszcze nie opublikowałem kolejnego wpisu. Ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Nadrabiam więc spóźnienie i przedstawiam Wam kolejnego blogera, który pisze sporo dość ciekawych poradników. Tym blogerem jest Berion. Oprócz poradników na jego blogu można znaleźć wiele innych ciekawych tekstów. Zapraszam więc do przeczytania zapisu rozmowy jaką odbyliśmy niedawno.

Dell Latitude 7350 + Dell Wireless Dock — wszystko co dobre kiedyś się kończy (cz.5)

Niestety dwutygodniowy okres testów zakończył się kilka dni temu i ciężkim sercem musiałem zwrócić sprzęt do redakcji, a że byłem we Wrocławiu to z przyjemnością odwiedziłem redakcję i mogłem chwilę porozmawiać z ekipą DP. Jak dla mnie taki wypad do redakcji jest odskocznią od codzienności a same rozmowy z chłopakami z DP bardzo sobie cenię. No dobra dobra dość tych sentymentów:)Trzeba by napisać kilka słów podsumowania.

„Blogger od kuchni” — wywiad z mktos

Minęła połowa miesiąca, a więc mamy czas na kolejny wywiad. Pozostaje nam coraz mniej blogerów do przepytania, ale na szczęście zawsze znajdzie się ktoś jeszcze nie był odpytywany, a zasługuje swoim dorobkiem na umieszczenie w tej serii. Tym razem nie jest inaczej bo dzisiejszy bloger pisze na naszej platformie od kilku dobrych lat. Ima się on różnych tematów, co prawda wpisów nie jest jakaś oszałamiająca ilość, ale tematyka różnorodna i ciekawa. Tym blogerem jest mktos.

„Blogger od kuchni” — wywiad z siw

Wakacje się skończyły czas więc wrócić do wywiadów. Mamy jeszcze kilku blogerów którzy powinno załapać się do wywiadu, a więc kontynuujmy:). Tym razem padło na Panią Krysię z księgowości yyy… znaczy się na blogera o nicku siw, którego właśnie Pani Krysia wrosła na stałe w naszego bloga. Ale oprócz Krysi nasz dzisiejszy bohater ima się również innych tematów to jest o czym porozmawiać. Zapraszam wiec do zapisu rozmowy jaką jakiś czas temu przeprowadziłem z dzisiejszym bohaterem.