popularne tematy: inne

„Blogger od kuchni” — wywiad z AntyHaker'em

Połowa miesiąca to czas na kolejny wywiad. Tym razem zaprosiłem do rozmowy użytkownika, który “zalewa” nas opisami nowości jakie znajdują się w najnowszej wersji Windows. Tym blogerem jest AntyHaker. Zanim jedna zaczął pastwić się nad najnowszym systemem z Redmond mogliśmy na jego blogu poczytać co nieco o innych systemach i sprzętach mobilnych. Zapraszam więc do przeczytania zapisu rozmowy jaką odbyliśmy jakiś czas temu.

Specjalista ds. teleinformatycznych dostał podwójnej czkawki i ma teraz za swoje cz.57

Czas w firmie płynie nieubłaganie, jeszcze niedawno cieszyłem się dostawami "nowego" sprzętu do firmy a teraz przeklinam te dwa dni, w których powziąłem decyzję o "sprowadzeniu" większej ilości używek do firmy. Chciałem być mądrzejszy od waszych opinii to teraz mam za swoje. Dobra uspokoiłem się trochę , to teraz może po kolei.

Geniusz 1 - Komputery z wrocławskiego sądu

Dwa lata temu cieszyłem się jak małe dziecko, że

„Blogger od kuchni” — wywiad z lordjahu

W drugiej połowa miesiąca pojawia się u mnie wywiad, a więc i w kwietniu nie może być inaczej. Tym razem do rozmowy zaprosiłem naszego dobroprogramowego gracza i specjalistę od apek na smartfony czyli osobnika o nicku lordjahu. Jego wpisy to głownie seria “Po godzinach — czyli gry na Androida“, ale nie tylko. Zapraszam wiec do przeczytania zapisu rozmowy jaka odbyliśmy jakiś czas temu.

1) Witam. Pierwsze pytanie nie zaskoczy nikogo, a wiec aby tradycji stało się zadość - Powiedz nam coś o sobie.

Specjalista ds. teleinformatycznych — chyba starczy tego chorowania cz.56

Ja to chyba jakiś dziwny jestem. Przez dwa miesiące chorowania codziennie marudziłem, że chcę z powrotem do pracy, teraz gdy już pracuje to najchętniej rzuciłbym to wszystko w diabły bo czasami odechciewa mi się takiej pracy. Mówią, że kobieta zmienną jest, ale przez ostatnie kilka tygodni to chyba jak taka zmienną kobieta jestem, bo co chwila coś mi nie pasuje. No ale może po kolei.

Wielki powrót do pracy

Czy to już koniec?

Portal Dobreprogramy znam chyba od początku istnienia. 5 lat temu zarejestrowałem konto. Jakieś 4 lata temu rozpocząłem wspaniałą przygodę z blogowaniem a 2 lata temu zostałem jednym z pierwszych moderatorów blogów. Ostatnie 4 lata były dla mnie pod tym względem wspaniałe. Mógłbym się zachwycać jakie to HotZloty i ColdZloty są wspaniałe (bo są, a kto nie był to niech żałuje), ale nie o to chodzi, bo tych spotkań nie można porównać z niczym innym.

No ale wszystko co dobre kiedyś się kończy i moim przypadku taki moment właśnie nastał. Chyba czas najwyższy zniknąć z DP.

Moi kochani hejterzy

Bloguje na DP od kilku dobrych lat. Większość Waszych komentarzy jest pozytywna, co bardzo mnie cieszy niemniej jednak od czas do czasu pojawiają się się ludzie, którzy no powiedzmy nie pałają sympatią do mojej osoby i moich wpisów. Postanowiłem przejrzeć część moich wpisów (pierwsza setka) aby spisać co ciekawsze inwektywy odnośnie mojej osoby. Okazuje się, że pośród wszystkich komentarzy jakie dostałem do tej pory jakieś niecałe 5% to powiedzmy komentarze nieprzychylne.

Zamiast narzekać, trzeba było wcześniej pomyśleć i wybrać inny zawód.

„Blogger od kuchni” — wywiad z msnet

Jako, że kolejny miesiąc zbliżą się ku końcowi, należałoby opublikować kolejny wywiad:) Tym razem trafiło na blogera msnet, który dał się poznać jako użytkownik markowych telefonów wiecznie walczący z brakiem zasięgu telefonii komórkowej w miejscu jego zamieszkania. Oprócz spraw związanych z telefonią komórkowa na jego blogu można znaleźć wiele ciekawych wpisów o różnorakiej tematyce zawsze “kręcących” się wokół spraw IT.

„Blogger od kuchni” — wywiad z bravo

Ale się rozleniwiłem na tym zwolnieniu lekarskim, dzień się prawie skończył, a wpisu jak nie było tak nie ma. No ale szybko to nadrabiam:). Powrót "bloggera od kuchni" przyjął się nad wyraz dobrze, niestety nikt z komentujących nie zaproponował kto następny, wybrałem sam:). Zapraszam więc do przeczytania kolejnego wywiadu, tym razem z bravo, który jest naszym blogowym specjalistą od video podsumowań. Oprócz podsumowań bravo zajmuje się bardzo ogólną tematyką IT.