popularne tematy: urządzenia mobilne

Prosty i intuicyjny Internet LTE dla każdego

Jakieś dwa tygodnie temu znajomy zapragnął mieć dostęp do Internetu, a że on jest początkującym internautą i potrzebuje dostępu do sieci tylko po, to aby przeglądać strony to zdecydował się na internet mobilny. Sprawdził wszystkie sieci komórkowe i stwierdził, że LTE od Plusa będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie zastanawiając się dalej podpisał umowę na Internet mobilny. Na jego szczęście, na początek tylko na testowy na tydzień, ale może po kolei.

Co my tam mamy

Po szybkiej wizycie w salonie Plusa znajmy podpisał umowę na 7 dni w celu przetestowania tego internetu.

Intuicyjny i prosty iPhone 4s

Dlaczego ja nie mam smartphona Apple :(

Rzadko mam okazję korzystać z produktów Apple, sam ich nie kupuje, dlaczego? Prawdę powiedziawszy to nie wiem. Może trochę dlatego że cena mi nie odpowiada a może trochę, dlatego, że polityka jabłuszka jest jaka jest. No ale ja nie o tym.

Krótko o iPhone

Kilka dni temu miałem okazję sprawdzić iPhone'a 4s w akcji. Pierwsze wrażenie piorunujące. Spory wyświetlacz, do tego wyraźny i jasny, no poezja. Reakcja na dotyk rewelacyjna, no cud miód i orzeszki.

Lark FreeMe 70.5 GPS-DVBT – tablet dla oszczędnych cz.1

Rynek tabletów rozwija się w najlepsze. Jeszcze rok temu praktycznie cały rynek należał do Apple, teraz na szczęście zmienia się to diametralnie. Produkty Samsunga czy Asusa mogą konkurować bez żadnych problemów z Apple, który de facto ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Ostatnie recenzje zamieszczone w labie dobitnie pokazują, że skończyły się czasy, że aby zakupić tablet niekoniecznie trzeba opróżnić portfel z 2 tyś zł.