popularne tematy: urządzenia mobilne

Smartfon za 300 zł — Kiano Elegance 5.0

Pamiętacie recenzje Kristova notebooka Kiano za 800 zł? Idąc tym trendem znalazłem kolejną zabawkę tego samo producenta, a mianowicie smartfona, którego koszt to 300 zł. Oczywiście rewelacji żadnych nie ma co tu się spodziewać (tak jak w przypadku opisywanego laptopa), ale zobaczmy czy to 5-calowe cudo do czegoś (poza wyrzuceniem przez okno) się nadaje.

Recenzji topowych słuchawek jest na pęczki.

Dell Latitude 7350 + Dell Wireless Dock — wszystko co dobre kiedyś się kończy (cz.5)

Niestety dwutygodniowy okres testów zakończył się kilka dni temu i ciężkim sercem musiałem zwrócić sprzęt do redakcji, a że byłem we Wrocławiu to z przyjemnością odwiedziłem redakcję i mogłem chwilę porozmawiać z ekipą DP. Jak dla mnie taki wypad do redakcji jest odskocznią od codzienności a same rozmowy z chłopakami z DP bardzo sobie cenię. No dobra dobra dość tych sentymentów:)Trzeba by napisać kilka słów podsumowania.

Dell Latitude 7350 + Dell Wireless Dock — dobre złego początki (cz.1)

W poniedziałek z rana otrzymałem sporej wielkości paczkę, z której wywnioskowałem, że chyba Kristov_pl się pomylił i przysłał mi jakiś stacjonarny komp zamiast laptopa:) Szybko się jednak okazało, że środku siedział sobie 13 calowy laptop Dell Latitude 7350 wraz z tajemniczym wówczas dla mnie pudełkiem o nazwie Dell Wireless Dock. Po włączeniu hybrydy okazało się, że komputer ma zainstalowany Windows 10 w wersji PRO. No dobra może już czas najwyższy pobawić się dłużej nowym dzieckiem z Microsoftu.

Krótki test kilku darmowych map działających pod Androidem

Praktycznie rzutem na taśmę dostałem, a raczej wyżebrałem tydzień urlopu i chciałem go jakoś sensownie wykorzystać. Szybkie rozeznanie i jest, jedziemy do Krakowa. Plan jest następujący: Wieliczka, Kraków, Wadowice, Oświęcim, w drodze powrotnej Częstochowa. Wśród moich współtowarzyszy wyjazdu już na początku wyjazdu rozgorzała dyskusja która z map poprowadzi nas najlepiej do celu. A żeby było ciekawiej to zakwaterowanie załatwiliśmy gdzieś na totalnym wygwizdowie pod Krakowem.

Bsod u Apple?

Przeglądając dziś główną stronę dobrychprogramów natrafiłem w pasku "FLESZ" na tytuł "iPhone 5S dorobił się Niebieskiego Ekranu Śmierci?" z ciekawości kliknąłem na link aby zobaczyć czy to przypadkiem nie jakiś żart lub fake. Okazuje się, że jednak, że najnowszy iPhone 5s z zainstalowanym najnowszym systemem Apple

Galaxy S4 kontra iPhone 5

Rzadko (a chyba raczej nigdy) przyszło mi publikować coś w środku tygodnia. Ale tym razem zrobię mały wyjątek. Wyścig producentów smartfonów trwa w najlepsze. Samsung z Apple idą łeb w łeb. Każdy z nich szczyci się jaki to jego najnowszy smartfon jest super-hiper-mega. Co nowsza wersja to więcej bajerów szybsze procesory większe ekrany. Ale co wytrzymałością takich zabawek? Redakcja jednego z zachodnich