popularne tematy: urządzenia mobilne

Tanie 5 cali? Test GoClever Insignia 5x

Kto z Was jeszcze pamięta czasy, gdy telefony z ekranem od 2" do 3" uznawane były za idealne dla telefonów komórkowych? Czasy, gdy prym na rynku wiodły Nokia oraz Sony- Ericsson? Czasy, w których za herezje uznany by został pomysł stworzenia telefonu o wielkości niedużo mniejszej od cegły?

Te czasy już dawno minęły.

Obecnie na rynku urządzeń mobilnych coraz śmielej czują się producenci oferujący urządzenia o przekątnej ekranu 5" bądź większej.

Jak w humorystyczny sposób ożywić swojego smartfona z Androidem

Przeglądając ostatnio Sklep z aplikacjami mobilnymi od Google'a moją uwagę zwróciła wysoko oceniana aplikacja/ widget pod tytułem Grumpy Weather Widget. Ocena 4 na 5 oraz wiele pozytywnych komentarzy przekonały mnie do zainstalowania apki na telefonie oraz małego testu jej funkcji.

Zaraz po instalacji aplikacja prosi Nas o szybki setup, gdzie wybieramy rodzaje skórek, przycisków oraz częstotliwości odświeżania , a następnie możemy dodać widget do naszego ekranu głównego.

Po starcie aplikacji ujrzymy taki lub podobny temat:

HudWay beta czyli jak za pomocą smartphona rozszerzyć możliwości jazdy samochodem

Siemanko

Przeglądając nocą internet, natrafiłem na bardzo ciekawą aplikację : Hudway. Już na samym początku zapoznawania się z opisem aplikacji byłem bardzo mocno zafascynowany samą aplikacją. Według twórców za pomocą samej tylko aplikacji oraz GPS możemy ze swojej nudnej, często brudnej lub porysowanej przedniej szyby zrobić bardzo intuicyjny wyświetlacz drogi, która jest przed nami.

Prawda, że pomysł bardzo ciekawy. Sam zapragnąłem przetestować aplikację na moim SGS 2.