popularne tematy: internet

Moje ulubione kanały na YouTube #2

W dzisiejszym odcinku kilka propozycji zagranicznych, których możecie nie znać. Zapnij pasy, zaczynamy!

#1 Taylor Davis - kanał muzyczny bardzo utalentowanej skrzypaczki, która zna także naszego Wiedźmina.

#2 i 1/2 Alexander Zoomer - co powiecie na sympatycznego Ruska, gadającego po polsku? Ciekawe spojrzenie na radzec... rosyjską rzeczywistość widzianą oczami zwykłego obywatela tego państwa. Miałam okazję troszkę z nim pokorespondować, naprawdę miły człowiek :)

Echa afery zbożowej i moja skromna rola czyli jak administracja Wykop.pl wyciera sobie gębę moją osobą...

Niedobrze się stało. Niedobrze się stało, że wróciłam kiedyś na wykop.pl. Powinnam usunąć konto tak jak to zrobiłam z kontem Nemka i nie zakładać konta Xanthia (ćma, autoironia - ćma lecąca do światła).

Ale stało się. Afera zbożowa, która nawiedziła ostatnio Wypok (celowa literówka, ma symboliczne znaczenie :) ) była efektem narastającej niechęci do administracji wykop.pl.

Dzień, w którym skończył się wykop? Afera zbożowa

18 maja 2013 roku - dzień, w którym skończył się wykop? Już kilka razy opisywałam dziwne zachowanie administracji wykop.pl jak też manipulacje niektórych użytkowników treściami znalezisk.

Przymykanie oka na takie i inne rzeczy, niejednokrotne manipulowanie znaleziskami, nie liczenie się z opinią i wolą użytkowników oraz hipokryzja administracji wykopu doprowadziły to ostatniej (być może w ogóle) afery na Wykop.pl.

Tym razem zawrzało.

Tu jest wykop, tu się manipuluje!

Niestety. Wykop.pl okazał się miejscem gdzie użytkownicy manipulowali treściami, manipulują, i będą manipulować. Kilka dni temu Wykopem wstrząsnęła nowa afera - jeden z użytkowników ujawnił zrzuty ekranu z tajnego kanału gdzie inni użytkownicy umawiali się na wykopywanie czy zakopywanie nie odpowiadających im treści. Samo zjawisko

Wykop.pl od środka, reakcja niezadowolonej

To nie są gorzkie żale, to analiza Wykop.pl po dość długim okresie obserwacji, przy naprawdę dużej aktywności z mojej strony.Aktywną użytkowniczką serwisu Wykop.pl jestem już grubo ponad rok. Xanthia jest właściwie moim trzecim kontem na Wykopie. Wcześniej miałam stare konto z numerkiem, którego w ogóle praktycznie nie używałam przez ponad rok. Drugie - Nemka założyłam w wakacje zeszłego roku.