popularne tematy: internet

Czy UPC jest takie złe? Punkt widzenia zależy od punktu… zwrotnego w obsłudze klienta

Odkąd pamiętam korzystam z usług UPC. Od 10 lat mam umowę na siebie. Były lepsze i gorsze okresy w jakich zdarzyło się mi korzystanie z usług UPC. Przechodziłem kilka awarii, problemów z każdą z usług, reklamacji, kłótni z konsultantami, etc.

Gdzieś od ok. 2 lat zauważyłem nieco lepsze, żeby nie powiedzieć inne, podejście do klienta. Mogę opowiedzieć dość sporo na własnym przykładzie ponieważ wiele rzeczy dość znacznie zmieniło się.

Przesiadka z telefonu na Androida [czy warto bawić się Androidem - rozmyślenia własne cz.2]

Czy Android jest dla każdego?

Po 3 tygodniach użytkowania smartphone'a z Androidem stwierdzam, iż nie ogarniam jeszcze wszystkiego. Ale przecież ktoś powie "przecież to tylko telefon, czego więcej potrzebujesz?". No właśnie, nie do końca smartphone z Androidem to tak naprawdę zwykły telefon do codziennego użytku. Wiele osób kupuje Androida bo przecież smartphone z Bada czy jakimś innym oprogramowaniem niż "zielone ufo" jest beeee. Sam zauważyłem różnicę jak zmieniłem telefon. Mam wiele uwag odnośnie użytkowania (m.in.

Przesiadka z telefonu na Androida [czy warto bawić się Androidem - rozmyślenia własne cz.1]

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem telefonu z Androidem. Pewnie niektórzy będą śmiać się, że dopiero teraz, bo przecież smartfony z zielonym ludkiem są już od kilku lat.Ale nie o tym chciałem napisać od kiedy to jest Android...Czym jest sam Android?

Android jest darmową platformą dla telefonów komórkowych. Platforma Android zawiera zintegrowany zestaw oprogramowania dla urządzeń mobilnych. W skład Platformy wchodzi system operacyjny, oprogramowanie pośrednie (middleware), interfejs i aplikacje.