popularne tematy: urządzenia mobilne

Oddajemy naszego smartphone'a do serwisu, czyli jak to się robi w Polsce ... część 4 (miejmy nadzieję, że ostatnia) ... polecony serwis i utrata gwarancji.

Wracam z szczyptą wiadomości odnośnie serwisowania smartphone'ów, a dokładniej to z serwisowaniem mojego HTC Desire S.

Jak już pisałem wcześniej, telefon oddałem w prywatne ręce, czyli do serwisu z polecenia, dnia 12 grudnia ubiegłego roku.

Całość usługi miała trwać tydzień do 2 tygodni. Ale jak to bywa w naszym kraju sprawy lubią przeciągać się...

Oddajemy naszego smartphone'a do serwisu, czyli jak to sie robi w Polsce ... część 3 ... konsument jest zawsze spisany na straty.

Jestem właśnie po rozmowie z rzecznikiem praw konsumenta.

Z panią rzecznik rozmawiałem już wcześniej, nakreśliłem tylko temat naszej poprzedniej rozmowy.

Opisałem pokrótce całą sytuację od chwili ostatniej rozmowy, czyli odmowa przyjęcia reklamacji, problematyczne zachowanie serwisu, przeciąganie sprawy...

Jakie było moje zdziwienie jak usłyszałem co powiedziała mi pani rzecznik. Dowiedziałem się, że w moim przypadku nie mam szans na pomyślne zakończenie sprawy ponieważ to na mnie, jako konsumencie ciąży obowiązek udowodnienia, że to nie ja miałem wpływ na tzw.

Oddajemy naszego smartphone'a do serwisu, czyli jak to sie robi w Polsce (czytaj - jak z telefonu zrobić 'cegłę')

Krotko mówiąc, pisząc znaczy się, kłopotów ciąg dalszy...Sprawa z mojej strony wydawałaby się błaha. Telefon na gwarancji, stan niemalże idealny. Używany przeze mnie raptem 5 miesięcy, bez 4 dni. Ale może zacznę od początku...

... wakacje ...

No i po wakacjach ;p ale do rzeczy. Wrzesień był naprawdę niezły jeśli chodzi o pogodę i ogólne samopoczucie. Ale w końcu musiał nadejść taki dzień w którym ten "uśmieszek z twarzy trzeba było zmazać".

Przesiadka z telefonu na Androida [czy warto bawić się Androidem - rozmyślenia własne cz.2]

Czy Android jest dla każdego?

Po 3 tygodniach użytkowania smartphone'a z Androidem stwierdzam, iż nie ogarniam jeszcze wszystkiego. Ale przecież ktoś powie "przecież to tylko telefon, czego więcej potrzebujesz?". No właśnie, nie do końca smartphone z Androidem to tak naprawdę zwykły telefon do codziennego użytku. Wiele osób kupuje Androida bo przecież smartphone z Bada czy jakimś innym oprogramowaniem niż "zielone ufo" jest beeee. Sam zauważyłem różnicę jak zmieniłem telefon. Mam wiele uwag odnośnie użytkowania (m.in.

Przesiadka z telefonu na Androida [czy warto bawić się Androidem - rozmyślenia własne cz.1]

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem telefonu z Androidem. Pewnie niektórzy będą śmiać się, że dopiero teraz, bo przecież smartfony z zielonym ludkiem są już od kilku lat.Ale nie o tym chciałem napisać od kiedy to jest Android...Czym jest sam Android?

Android jest darmową platformą dla telefonów komórkowych. Platforma Android zawiera zintegrowany zestaw oprogramowania dla urządzeń mobilnych. W skład Platformy wchodzi system operacyjny, oprogramowanie pośrednie (middleware), interfejs i aplikacje.