popularne tematy: inne

Outlook i żegnaj HotZlot 2013

Ze złości mam zamiar ugryźć klawiaturę, dopiero dzisiaj panowie z Microsoftu pomogli mi odzyskać outlooka wchodzę przeglądam aż tu nagle dowiedziałem się że miałem zaproszenie na HotZlot 2013, rychło w czas:

Witaj,

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że Twoje zgłoszenie na HotZlot 2013 zostało wylosowane!

Prosimy o wniesienie opłaty 50 zł z tytułu uczestnictwa w Zlocie w ciągu 3 dni na poniższy rachunek:

dobreprogramy sp. z o.o.Al.

Książka moim przyjacielem

Witam tak się ostatnio zastanawiałem , jak to jest z tym czytaniem w XXI , gdy teraz praktycznie nawet 9 letnie dziecko ma dostęp do komputera , z tego co zauważyłem na różnych forach , portalach etc , tacy ludzie mają problemy z rozwinięciem np swojej wypowiedzi, dla mnie ważnym czynnikiem na takie coś są właśnie książki , które rozwijają i uczą nas nowych przydatnych rzeczy . Pamiętam ,kiedyś gdy o internet było ciężko a , na komputerze już tylko kilka nudnych gier , więc człowiek brał książkę do ręki i pogrążał się się w swoim świecie.

Przeróbki systemu komu to potrzebne ?

Dzisiaj

mam zamiar poruszyć temat przeróbek systemów operacyjnych między innymi chodzi mi tu o przeróbki systemu Windows xp. Po pierwsze pytam komu to potrzebne jak zmodyfikowane wersje nie różnią się wiele od oryginalnej , przecież tą tak samo można zoptymalizować , wystarczy poczytać trochę o tym.