popularne tematy: gry

Logitech G odpowiada na głos graczy i wprowadza nowe klawiatury mechaniczne

Logitech G odpowiada na głos graczy i wprowadza nowe klawiatury mechaniczne, w których możesz wybrać kilka wersji przełączników odpowiadających Twoim preferencjom. Nowe przełączniki dostępne są w klawiaturze mechanicznej G513 oraz wszystkich nowych modelach G512.

Logitech G512 to klawiatura mechaniczna do gier, zbudowana w oparciu o wielokrotnie nagradzaną w swojej kategorii klawiaturę G413 oraz G513. Oferuje trzy różne rodzaje przełączników - Tactile, Linear oraz najnowsze GX Blue.

Rynek gier mobilnych przestał być ryneczkiem

Kiedy idziesz aleją w parku i patrzysz na innych ludzi (zwłaszcza młodych) to co robią?

Co robią rodzice, którzy wychodzą z biegającymi brzdącami na plac zabaw?

Jak ludzie zaczynają spędzać większość wolnego czasu?

Są zapatrzeni w ekrany swoich smartfonów... Komunikatory, blogi, Youtube, gry - coraz częściej i coraz więcej, coraz mniej zdając sobie z tego sprawę. Nie wierzycie?

Oto jedno z podsumowań, które potwierdza to, co dzieje się obecnie.

Gry na smartfony zaczynają dominować na rynku rozrywki

Scam — czyli wyłudzanie na podstawie CS:GO

Definicja:

Scam (wym. ) – oszustwo polegające na wzbudzeniu u kogoś zaufania, a następnie wykorzystanie tego zaufania do wyłudzenia pieniędzy lub innych składników majątku.

Tyle wstępem, a w realu?

W realu jest jeszcze ciekawiej. Grywam czasem w Counter-Strike: Global Offensive, idzie mi całkiem nieźle. Moja ranga oscyluje między Legendary Eagle Master a Master Guardian I. Dorobiłem się nawet kilku ciekawych skórek (to takie inne kolorowanki do broni nie mające zupełnie wpływu na ich działanie) i kilku noży - i tu zaczyna się problem.

Jak stracić grę, legalnie kupioną przez konto Origin (cz. 1)

Ostatnio zdarzyła mi się ciekawa rzecz dotycząca nieszczęsnego Origina, ale równie dobrze mogłaby dotyczyć Steama, czy innego konta z grami. Po rozegraniu rundy w sieci w Medol Of Honor Warfighter i przeładowaniu mapy na serwerze zobaczyłem ciemność.

Wszystko byłoby fajnie, nowa gra – możliwość zawieszeń, aktualizacje serwerów – możliwość zawieszeń, kilka minut po północy 1 listopada – możliwość tworzenia klimatycznej atmosfery.

Microsoft won z Niemiec !!!!

Jak donoszą media - Microsoft przegrał w sądzie w Niemczech batalię z Motorolą

Zgodnie z wyrokiem sądu w Mannheim, sztandarowe produkty Microsoftu:Windows 7 i XBox 360maja zniknąć z niemieckiego rynku w związku z naruszeniem patentów Motoroli.Komisja Europejska po otwarciu dwóch postępowań w sprawie praktyk Motorola Mobility Inc.