popularne tematy: oprogramowanie

Przyszłość polskich technologii ma kobiecą twarz

Kobieta inżynier, naukowiec czy wynalazczyni - brzmi dumnie. Ale jeśli połączyć te tytuły z ich osiągnięciami w biznesie, można mówić o prawdziwym sukcesie kobiet w branży zdominowanej dotąd przez mężczyzn. Przykładem są finalistki konkursu Bizneswoman Roku. To one tworzą naukowe algorytmy, projektują zaawansowane urządzenia, opracowują nowe biopreparaty i nowe technologie.

Najnowsze dane

Zarobki w branży IT wciąż rosną. Nawet młodzi programiści mogą liczyć na coraz wyższe pensje. Raport No Fluff Jobs. - informacja prasowa

Branża IT nie zwalnia tempa. Rośnie popyt na nowych pracowników i zarabiają oni coraz więcej. Dotyczy to zarówno początkujących programistów, jak i specjalistów biegle posługujących się najbardziej popularnymi językami oprogramowania. Najnowszy raport No Fluff Jobs pokazuje, najpopularniejsze technologie, specjalizacje oraz zarobki pracowników IT w 2018.

"Ciekawe" wymagania aplikacji mobilnych

Zauważyłem ciekawą tendencję producentów aplikacji przeznaczonych na systemy mobilne- "chcesz zainstalować naszą aplikację- udostępnij nam wszystko na Twoim urządzeniu"Być może zacząłem zwracać na to uwagę po wyciągnięciu na światło dzienne PRISM, a może po prostu wydawcy programów chcą wiedzieć o mnie coraz więcej.Na przykładzie kilku aplikacji pokażę Wam o co chodzi...

Każdy (no prawie) po zakupie słuchawki, chciałby mieć kilka przydatnych aplikacji jak chociażby latarka, czy jakieś gierki, najlepiej w wersji bezpłatnej.