popularne tematy: urządzenia mobilne

Doogee S50 - pancerny smartfon dostępny w Polsce

Właśnie wróciłem z krótkiego wypadu pod namiot, zadowolony, wypoczęty i niestety biedniejszy o kilka setek, bo mój smartfon okazał się nie kooperować z wodą, nad którą odpoczywałem. Oczywiście gwarancja nie zostanie uznana, bo przecież został zalany.

Coraz częściej zaczynam rozglądać się za czymś (jakimś smartfonem), któremu nie będzie straszny opad deszczu, czy nawet krótkotrwałe zamoczenie w wodzie. Rozglądam się, bo coraz bardziej drażni mnie podejście zarówno producentów jak i serwisantów.

Doogee — nowe smartfony oficjalnie w Polsce

Wśród wielu marek smartfonów dostępnych na naszym rynku od czasu do czasu pojawiają się przedstawiciele nowych, które próbują znaleźć swoje miejsce.

Jak będzie tym razem?

Zapowiada się ciekawie.

Smartfony marki Doogee są już oficjalnie dostępne w Polsce, a ich wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest spółka MB Mobile. Urządzenia projektowane w Hiszpanii, a produkowane w Chinach cechują się innowacyjnością, dobrymi parametrami technicznymi oraz znakomitą proporcją ceny do jakości.

Rynek gier mobilnych przestał być ryneczkiem

Kiedy idziesz aleją w parku i patrzysz na innych ludzi (zwłaszcza młodych) to co robią?

Co robią rodzice, którzy wychodzą z biegającymi brzdącami na plac zabaw?

Jak ludzie zaczynają spędzać większość wolnego czasu?

Są zapatrzeni w ekrany swoich smartfonów... Komunikatory, blogi, Youtube, gry - coraz częściej i coraz więcej, coraz mniej zdając sobie z tego sprawę. Nie wierzycie?

Oto jedno z podsumowań, które potwierdza to, co dzieje się obecnie.

Gry na smartfony zaczynają dominować na rynku rozrywki

10 pytań do... PressPad

W dotychczasowej historii cyklu, firmy, które były odpytywane, to światowi lub krajowi giganci, firmy posiadające własny (lub zewnętrzny) dział PR, firmy, których loga są rozpoznawalne.Tym razem, chciałem przedstawić Wam firmę, o której większość na pewno nie słyszała, firmę, która powstała jako startup i nadal w ten sposób jest rozwijana.

Firmę, która rozwija się na... świecie, ponieważ w Polsce mało kto był zainteresowany jej usługami - firmę PressPad.

10 pytań do... ZTE

ZTE,

firma która działa w Polsce od końca 2005 roku. ZTE Corporation produkuje telefony już od 1998, czyli ponad 15 lat. Pierwszy dział produkcji i rozwoju słuchawek powstał w Shanghaju. W 2002 roku założono, iż ZTE znajdzie się w pierwszej trójce producentów telefonów na świecie. Również w Polsce od samego początku działalności w portfolio znajdowały się telefony, modemy i routery. Obecnie ZTE jest jednym z wiodących dostawców tego typu urządzeń w kraju.