popularne tematy: hobby

Fitbit i Dexcom — wspólna inicjatywa dążąca do lepszego życia z cukrzycą oraz trochę historii

Fitbit - jedna z wiodących marek produkujących smart opaski dla aktywnych oraz Dexcom - lider w dziedzinie ciągłego monitoringu poziomu glukozy we krwi dla diabetyków (CGM) łączą swoje siły, by pomóc im w jeszcze lepszym zarządzaniu cukrzycą.

Firmy te rozpoczęły na początku września tego roku współpracę w zakresie opracowywania i wprowadzania na rynek produktów, które pomogą ludziom lepiej zarządzać cukrzycą i uzyskać pełniejszy obraz ogólnego stanu zdrowia dzięki łatwym w obsłudze narzędziom mobilnym.

Zagraj w Tetrisa na... koszulce

Niektóre z gier komputerowych z czasem przechodzą do historii. Nie zalicza się do nich na pewnoTetris, który od dziesięcioleci- mimo postępu w dziedzinie grafiki komputerowej- nadal ma swoich wiernych fanów, których przybywa.

Entuzjasta i pasjonat gry, Marc Kerger, aby uczcić 30. rocznicę Tetrisa (miała ona miejsce 6 czerwca) dzięki swoim umiejętnościom stworzył koszulkę, na której możemy... zagrać w tę popularną od lat grę.

Majsterkowicz z Luksemburga zainspirowany

Elektroniczny obieg dokumentów- po co komu nowoczesność?

Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów w urzędach miało wielkie, piękne założenia. Miała zmniejszyć się ilość zużywanego w urzędach papieru, miało to skrócić drogę dokumentu od kancelarii do urzędnika, miało ułatwić dostęp petentom do urzędu, miało skrócić czas oczekiwania na decyzje, itp., itd. Miało. I co z tego wyszło?

Jak wygląda droga pisma w moim urzędzie?

Standardowa pani Krysia około godziny 9:00 przynosi z poczty wszystkie przesyłki adresowane na nasz urząd.