popularne tematy: urządzenia mobilne

Przedłużona gwarancja i ubezpieczenie wyświetlacza - szybkie Q&A

Wszelkiego rodzaju ubezpieczenia nie od dziś są tematem kontrowersyjnym, budzącym w konsumentach wiele emocji, niestety głównie negatywnych. Mam tutaj na myśli nie tylko ubezpieczenia na życie, ale głównie ubezpieczenia sprzętów elektronicznych, które to są wciskane przeciętnym zjadaczom chleba pod jakże miło brzmiącą nazwą jako „przedłużona gwarancja”. Nie jest to co prawda tematyka stricte technologiczna, jednakże mocno o tą technologię się ociera, bo dotyczy m.in. laptopów, komputerów czy smartfonów.

Fitbit i Dexcom — wspólna inicjatywa dążąca do lepszego życia z cukrzycą oraz trochę historii

Fitbit - jedna z wiodących marek produkujących smart opaski dla aktywnych oraz Dexcom - lider w dziedzinie ciągłego monitoringu poziomu glukozy we krwi dla diabetyków (CGM) łączą swoje siły, by pomóc im w jeszcze lepszym zarządzaniu cukrzycą.

Firmy te rozpoczęły na początku września tego roku współpracę w zakresie opracowywania i wprowadzania na rynek produktów, które pomogą ludziom lepiej zarządzać cukrzycą i uzyskać pełniejszy obraz ogólnego stanu zdrowia dzięki łatwym w obsłudze narzędziom mobilnym.

Kobiece spojrzenie na Lenovo YOGA 900

Nigdy nie miałam okazji brać udziału w testach sprzętu, więc tym bardziej ucieszyłam się, gdy w mojej skrzynce mailowej wylądowała wiadomość od redakcji portalu, że zostałam wytypowana do testu YOGI 900 w drugiej turze "Testów sprzętu z Lenovo". Bardzo serdecznie dziękuję!

Dlaczego wybrałam laptop konwertowalny, a nie coś innego? Powodów jest kilka- nigdy nie miałam do czynienia z tego typu sprzętem, ciekawiło mnie jego wykonanie, jak również to, że szukam czegoś co będzie godnym zamiennikiem dla wysłużonego już Sony Vaio VGN-NR38E.

Recenzja: Asus Zenfone 5

W ramach oderwania się od pisania mojej pracy magisterskiej (zakończenie idzie mi jak krew z nosa...) postanowiłam w końcu usiąść i napisać kilka słów o moim nowym sprzęcie. Smartfon, który to mam okazję aktualnie używać otrzymałam jako wygraną w konkursie Nagradzamy najlepszych blogerów lutego 2015. Dlaczego akurat spośród proponowanych nagród wybrałam smartfon Asusa? Bo i tak chciałam przesiąść się na coś większego niż moja 3,8 calowa

Majówkowe (po)grywanie - Trip Trap

Do zapalonych graczy nie należę, ale od czasu do czasu znajdzie się gra, która nie dość że mnie zainteresuje to jeszcze na dodatek nie wprowadza stanu irytacji, gdy po raz piąty czy dziesiąty z rzędu walnę 'skuchę' ;-) Od czasu zakupu tabletu częściej sięgam po różnego rodzaju gierki- z ciekawości czy też dla zabicia czasu np. na nudnym wykładzie czy w podróży.

Recenzja: Samsung Galaxy Note 8.0

Miał być tablet z WP8. Nie wyszło - z jednej strony przez zaporowe ceny, z drugiej strony przez dostępność 'do pomacania' w sklepach z elektroniką. Android atakował z każdej strony. W Wągrowcu nie znalazłam NIC z Windowsem. Wszystko z Andkiem i na dodatek nic ciekawego. Podjęłam więc decyzję o wyskoczeniu do Poznania, żeby tam 'pomacać'. Zjechaliśmy pół miasta, żeby sprawdzić jak na tablecie sprawuje się WP8. Lipa. Okazało się, że preferowana przeze mnie wielkość 8 cali nie nadaje się do niczego, nawet na "dziesiątce" z obsługą okienek (pulpit) było cienko.

Recenzja: Nokia Lumia 620

Na blogu DP pojawiła się niezliczona ilość recenzji telefonów Nokia Lumia, ale wśród nich zabrakło kilku, w tym Lumii 620. Oto więc jest!

Po wielomiesięcznych przemyśleniach, czytaniu innych recenzji zdecydowałam się wymienić mojego ledwo zipiącego trupa Samsunga Galaxy 551 na Lumię 620. Wybór podyktowany był zarówno wyglądem (ech te kobiety), jak i tym co telefon ten nam oferuje.