popularne tematy: urządzenia mobilne

Huawei P30 PRO - wrażenia osoby, która lubi robić zdjęcia telefonem

Charakter recenzji

Nie chciałbym powielać treści, które opublikowały osoby które też testują Huawei P30 pro. Zrobili to naprawdę dobrze. Tak więc, jeżeli interesują was szczegóły techniczne, przebieg rozpakowania, zawartość pudełka i opisany każdy komponent telefonu, gorąco zachęcam do zapoznania się z poniższymi recenzjami:

Od Xomo_plhttps://www.dobreprogramy.pl/xomo_pl/Huawei-P-Pro-recenzja-czesc-pierw...

Zdjęcia odchudzone na maksa przez Google

Pisząc to jestem pod wrażeniem tego co zaobserwowałem. A jednocześnie dzięki temu odkryciu zaoszczędzę troszkę polskiego złotego. Jakie to odkrycie? Zaraz wam je przedstawię.

Już jakiś czas temu Google wydał świetną aplikację dla miłośników osób robiących zdjęcia za pomocą smartphonów a mianowicie Google Zdjęcia. Jest to bardzo przyjemna aplikacja, która estetycznie prezentuje nasze zdjęcia, dzieli na kategorie, jest w stanie tworzyć kolarze i aranżacje. Aplikacja wyróżnia się tym, ze pozwala filtrować zdjęcia po dacie oraz miejscu.

CyanogenMod 12 kontra Android producenta

Android 5.0 jest odświeżeniem, którego nie doczekaliśmy się od czasów Androida 4.4. Niestety mimo, że minęło już prawie 3 miesiące od oficjalnej premiery, większość telefonów nie otrzymała aktualizacji. Tylko flagowce z ostatnich 2 lat miały szanse otrzymać aktualizację. I tu nawet pojawiały się wyjątki...

I w tym wypadku na przeciw naszym oczekiwaniom się pojawia CyanogenMod. Jest to modyfikacja oryginalnego czystego Androida zrobionego przez Google. Jest dostosowany do działania na wielu urządzeniach, nawet na tych o których producenci zapomnieli.