popularne tematy: urządzenia mobilne

Toshiba U925T – rzut oka na sprzęt

Model ultrabooko-tabletu Toshiby, który aktualnie testuję, nie jest w żadnej z typowych konfiguracji o których można przeczytać na stronach producenta.

Program CPU-Z lekko się zagubił i nie do końca poprawnie rozpoznał zainstalowany procesor:

Jaki więc procesor mamy na pokładzie: czy jest to i5-3427U czy może słabszy: i3-3217U? W praktyce różnice pomiędzy tymi procesorami nie są wielkie (vide

Test smartfona Kakucho Kanona

Czy zdajecie sobie sprawę, że gadżety, które my dopiero zaczynamy używać, w Japonii są traktowane jako te z poprzedniej epoki. Takie których oni obecnie używają - my zobaczymy u nas, za lat kilka - jeśli w ogóle. Dziś zapraszam Was do odwiedzenia przyszłości naszych gadżetów.

Urządzenie Kakucho Kanona otrzymałem dzięki uprzejmości mojego sieciowego znajomego Oozora Tsubasy, który jakiś czas temu przeniósł się z Japonii najpierw do Brazylii a potem do Hiszpanii. Oprócz tego, że namiętnie gra w piłkę jest także wielkim miłośnikiem gadżetów.

Czy jesteśmy skazani na telefony Apple?

Największym błędem Nokii, w mojej opinii, nie jest "przespanie postępu" tylko samozachwyt, który objawił się tym, że nie trzymano się koncepcji udanych modeli ale ciągle kombinowano. Efekt był taki, że użytkownik 6310i zamieniał go w końcu na E50 i wpadał w rozpacz. Od pewnego momentu każdy nowszy model działał wolniej, częściej trzeba było go ładować i co najgorsze uczyć się od nowa ścieżki dojścia w menu do używanych przez siebie funkcji. Przeniesienie ustawień, danych i aplikacji do nowego telefonu stało się drogą przez mękę.