popularne tematy: inne

Pomoc techniczna - lvl71

Pewna moja koleżanka pracuje w telefonicznym biurze obsługi klienta jednego z banków. Swego czasu, gdy z nią rozmawiałem powiedziała, że boi się, gdy dzwonią do niej informatycy i technologiczni maniacy. Ja ją całkowicie rozumiem. Zdecydowałem się pokazać Wam, że jej obawy są całkowicie uzasadnione podając jako przykład... siebie. ^^

Jestem użytkownikiem ipli. Korzystam z pakietu iplaMAX, w ramach którego mogę oglądać m.in. kanały sportowe nadawane przez Cyfrowy Polsat.

e-książki a formatowanie tekstu

E-książki (zwane również e-bookami) stają się ostatnio coraz popularniejsze. Coraz więcej księgarni ma w swej ofercie publikacje w postaci cyfrowej. Zabawną kwestią jest to, że książki papierowe objęte są 5 procentowym VATem, natomiast książki cyfrowe - 23 procentowym. Nie o tym jednak chciałem pisać…

Jakość produktu, za który płacimy

Człowiek płaci, człowiek wymaga. A czego? Jakości! Niestety e-książki, które dostępne są w różnego rodzaju księgarniach są robione po prostu byle jak.

Realia dzisiejszego świata internetowego - Wędka i ryba

Tekst ten jest apelem do wszystkich użytkowników Internetu.Internet jest dość młodym tworem, ale zadomowił się w życiu człowieka tak bardzo, że niektórzy już nie potrafią bez niego żyć. Takich osób jest coraz więcej. Nie potrafią one żyć poza Siecią, gdy nie mają do niej dostępu, ale czy potrafią żyć w niej i korzystać z jej zasobów?

Odpowiedź brzmi: NIE.… a przynajmniej w znacznej większości przypadków.

Geek'a poszukiwania sprzętu do audio odtwarzania

Prolog

9 KWIETNIA, GODZ. 8:32DOM GEEK'AGDZIEŚ W ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM

Obudziwszy się Geek spojrzał za okno. Słońce świeciło, wietrzyk delikatnie kołysał drzewami niczym troskliwa matka kilkumiesięcznym dzieckiem do snu, w domku dla ptaków zawieszonym na jednej z jabłoni radośnie ćwierkały sikorki, a z pobliskich garaży dobiegały energiczne okrzyki "kurde Zenek, nie tak!". Zapewne mieszkańcy sąsiedniej ulicy rozpoczęli wiosenne porządki. Wszystko wskazywało na to, że zima na jakiś czas odeszła.