popularne tematy: inne

LTE na kartę w T-Mobile — moja opinia po tygodniu użytkowania

Mając ostatnio problemy z internetem stacjonarnym, na które ja (jako, że nie jestem właścicielem) nie mogę zaradzić musiałem sobie poradzić inaczej. Będąc w pobliskiej biedronce natknąłem się na starter T-Mobile z internetem na kartę za 5 zł. 1 GB na start, to już powiedziałem sobie, że wezmę. Zadowolony wróciłem do domu chcąc jak najszybciej połączyć się z internetem.

Początki z internetem na kartę

Na początek włożyłem kartę do telefonu i wykonałem pierwsze połączenie. Wysłuchałem przez 5 minut instrukcji T-Mobile, po czym wyjąłem kartę z telefonu.

Tani tablet wcale nie musi być taki zły, czyli mój MyTab 7+ za 179 zł

Rozmawiając z kimś na temat dzisiejszego sprzętu elektronicznego często spotykam się ze stwierdzeniem, że wszystko co tanie jest złe i nie nadaje się do niczego. Wiele osób słysząc cenę, za jaką kupiłem mój tablet jest w szoku. Nie wiedzą jak to zrobiłem, że gram na nim w gry pokroju FIFA 15, czy też Asphalt 8 bez żadnych przycięć podczas, gdy inne tablety w podobnej półce cenowej pracują gorzej. Inni dziwią się też, czemu mają procesor o lepszym taktowaniu, a pracuje gorzej. Nie zwracają uwagi na to, że nie tylko taktowanie jest ważne.