popularne tematy: inne

Działanie na szkodę pracodawcy a Facebook

Kilka miesięcy temu przyjęta została młoda dziewczyna na staż jako rejestratorka. Poradziła sobie bardzo zwinnie i szybko nauczyła się samego systemu jak i funkcjonowania przychodni.

Za parę miesięcy kończył jej się staż i zapewne dostała by umowę o pracę z jednym ale.

Dwa - Trzy razy w roku przychodnia jest bombardowana kolejką ludzi ( starszych ) umawiających się na wizyty do specjalistów. Dla potwierdzenia zajęte są już wszystkie terminy "pierwszorazowe" do listopada. Pech chciał że owa dziewczyna pracowała tego dnia od rana.

#3 IT @ Służba Zdrowia - Przesadne zabezpieczanie + Eltel = Masz Przekichane

Ostatnie tygodnie były dość spokojne. Jak zwykle, wysłanie statystyk, poprawa błędów. Nawet zabrałem się za przygotowanie szafy pod instalację oczekiwanego serwera. Który to niestety nie wiadomo kiedy przyjdzie. Wszystko przez rozchorowaną szefową. Lecz jak to bywa po spokojnych dniach przychodzi burzą. I to jeszcze w momencie gdy mój współpracownik poszedł na urlop.

ELTEL

Wszystko zaczęło się już od 1.08, w jednej z lokalizacji zaczęły się schody. Problemy z modemem, ciągłe zrywanie połączenia itp.

Że co, jakie limity ?

Zawsze się nad tym zastanawiałem, czemu tak długo musimy czekać w kolejce do specjalisty.Postanowiłem że przybliżę wam punkt widzenia przychodni, a nie jak dotychczas sami mieliście zapewne wielokrotnie styczność - pacjenta.Będę pisał z punktu widzenia Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, gdyż z taką mam styczność codziennie w pracy.AOS to w skrócie naczyniowcy / okuliści / laryngolodzy / neurolodzy / ortopedzi, wszyscy inni niż lekarz internista z tak zwanej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

1. Kontrakt

Od niego wszystko się zaczyna.

Recenzja Dell Latitude E6530

Od prawie roku jestem posiadaczem laptopa Dell Latitude E6530.Kwestii cenowych nie będę przytaczał. Ale udało się go zakupić w miarę ludzkich pieniążkach.Sama specyfikacja jest zmontowana z moim życzeniem, czego niestety nie da się zrobić w normalnym sklepie.