popularne tematy: windows

Poznajemy Nextion Editor v0.30

W poprzednim artykule przybliżyłem Wam dotykowe wyświetlacze z serii Nextion HMI. W tym dowiesz się w jaki sposób je zaprogramować przy użyciu oprogramowania Nextion Editor.

W artykule przedstawię funkcje i możliwości na podstawie wersji v0.30. Jesli chcesz pobrać najnowsza wersję, możesz pobrać ją ze strony Itead Studio.

Eliminujemy inwigilację Microsoft i telemetrię z Windows 7/8.1/RT 8.1/Server 2012 R2/Server 2008 R2 SP — poradnik

W tym artykule przedstawię kilka sposobów na eliminację inwigilacji przez Microsoft i telemetrię z systemów Windows 7/8.1/RT 8.1/Server 2012 R2/Server 2008 R2 SP. W przeciwieństwie do systemu Windows 10, w wcześniejszych jego edycjach, brutalne usunięcie tych zbędnych dodatków oferowanych przez producenta jest znacznie łatwiejsze i w 100% pewne co daje większą pewność.

Przeczytaj ten wpis

Eliminujemy inwigilację Microsoft i telemetrię z Windows 10 — poradnik

Im nowsza technologa, tym więcej możliwości. Również tych, których nikt nie powinien nachalnie - w sposób wymuszony przekraczać! Systemu Windows chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Niestety jest on wręcz na nas wymuszany przez edukację w szkołach, więc od małego uczymy się jego obsługi. Wielu z nas nie zna innego systemu po za nim. Microsoft dąży do tego, aby jego serwery pochłaniały coraz więcej danych użytkowników, móc tworzyć najlepsze statystyki, zarządzać...