popularne tematy: hobby

Hammer Watch debiutuje w sprzedaży detalicznej. Wytrzymały zegarek dla aktywnych za mniej niż 350zł!

Pod koniec grudnia zeszłego roku, swoją premierę miał wytrzymały zegarek marki, dodawany jako bonus przy zakupie smartfona Hammer Blade 3. Po prawie pół roku zegarek nareszcie debiutuje na rynku jako oddzielny produkt. Model ten skierowany jest dla osób aktywnych, uprawiających sporty ekstremalne lub pracujących w trudnych warunkach. Za największą zaletą zegarka, przemawia jego cena, oscylująca w granicy 349 zł.

Everspace 2 nareszcie we wczesnym dostępie. Do premiery jeszcze sporo czasu, ale już jest kosmicznie!

W połowie stycznia we wczesnym dostępie pojawiła się długo wyczekiwana kontynuacja, ciepło przyjętej gry akcji - Everspace 2. Wspominając pierwszą odsłonę tego jakże wciągającego symulatora kosmicznego myśliwca, byłem wielce rozczarowany. Gra oferowała piękną grafikę i możliwości, choć w praktyce kosmos zdawał się być pusty a potencjał rozgrywki, niewykorzystany.

Cooler Master CM310 - średnia półka dla graczy ceniących podświetlenie i niezłej jakości wykonanie

Niedawno wpadła mi na testy pokaźna paczka z urządzeniami wskazującymi marki Cooler Master. Moją uwagę od razu przykuł tytułowy model - CM310, w którym widzę spadkobiercę często używanych przeze mnie gryzoni spod skrzydła A4Tech'a. Myszki te charakteryzowały się swego czasu świetnym wykonaniem i zastosowaniem wysokiej klasy komponentów. Mam nadzieję, iż testowany model nie zawiedzie pod względem jakości wykonania, personalizacji oraz możliwości, przynajmniej adekwatnych do swej niskiej ceny.

Lichtspeer - Germański symulator rzutu włócznią dla wielbicieli zręcznościówek i sporej dawki humoru

O tytułowym Lichtspeer nie miałbym w ogóle żadnego pojęcia, gdyby nie prezentacja wczesnej wersji gry na terenie targów poznańskich z okazji Pyrkon lub PGA - nie jestem pewien, z okazji jakiej imprezy gra była prezentowana, ale z jednej z nich ją zapamiętałem. Była ona osadzona w futurystycznym świecie, w której nasz bohater, dzierżąc potężną włócznię, trzymał na dystans nadciągające chmary wrogów. Od strony mechaniki przypominało to trochę Tower Defence, ale było bardziej ciekawsze i wciągające.

Deluxe Ski Jump - fenomen cyfrowych skoków narciarskich, mojej młodości

Piękny wakacyjny poranek 4 lipca 1999 roku, fiński programista Jussi Koskela wydaje swoją pierwszą, dużą grę. Symulator skoków narciarskich z bardzo dobrze odwzorowaną fizyką lotów, prostym sterowaniem oraz jak na tamte czasy - przystępnymi wymaganiami. Gra mimo bardzo ciepłego przyjęcia, zgodnie z oczekiwaniami nie spotkała się ze światowym zainteresowaniem. Wszystko zmieniło się wraz z 49 edycją Turnieju Czterech Skoczni i fenomenalnym debiutem naszego zawodnika - Adama Małysza.

DJI OM4 - dodatkowa stabilizacja dla twojego smartfona, nareszcie mieści się w kieszeni!

Kiedyś do zwykłego blogowania korzystałem jedynie z dobrodziejstw technologicznych smartfonów. Robiłem zdjęcia, nagrywałem filmy i tworzyłem z nich materiały multimedialne, które wykorzystywałem w szeroko pojętej promocji. Mimo iż w dniu dzisiejszym korzystam z zaawansowanych aparatów, posiadających rozbudowane funkcje filmowe, dobrze pamiętam, jak jeszcze kilka lat temu do szczęścia wystarczył mi dobry telefon i stabilizator. 

W dzisiejszym wpisie chciałbym skupić się na urządzeniu, jakim jest DJI OM4

Wingspan - ornitologiczna karcianka z 2019 roku, nareszcie w formie cyfrowej!

Napisałem tę recenzję jako zawzięty gracz komputerowy, ale także miłośnik klasycznej rozgrywki "bez prądu". Prawie 2 lata temu na rynku gier planszowych, pojawiła się gra Wingspan (tłumaczenie: Na skrzydłach), która okazała się majstersztykiem, świetnie łącząc karcianą rozgrywkę z pełną taktyki, zabawę. Mało kto spodziewałby się, że od tego czasu, ekipa z Monster Couch mocno harowała nad stworzeniem cyfrowego odpowiednika gry, skierowanego dla miłośników wirtualnego grania.

Cyberpunk 2077 to naprawdę dobra, choć nie do końca dopracowana gra. Opinia po 60 godzinach

Mimo iż początkowo miałem sobie darować pisanie jakiejkolwiek recenzji lub pierwszych wrażeń związanych z grą, tym bardziej że w mediach aż huczy od wszelakiej ilości błędów oraz niedopatrzeń związanych z procesem produkcyjnym, postanowiłem jednak coś od siebie dorzucić. Prace nad grą śledziłem z wielkim zainteresowaniem, a każda możliwa wzmianka napawała mnie optymizmem i nadzieją, że CD Project Red ponownie stworzy arcydzieło pokroju trzeciego Wiedźmina. Po niezwykłej prezentacji zarysu fabularnego gry i przedstawienia głównego bohatera oraz jego "wirtualnego koleżki