popularne tematy: gry

Recenzja wszystkich kart Klątwy Naxxramas

Tryb przygody Hearthstone, Klątwa Naxxramas przyniosła graczom 30 nowych kart, które zdobyć można odblokowując kolejne skrzydła, i pokonując potężnych bossów. Poniżej mała recenzja wszystkich nowych kart z Naxxramas.

Grabarz

1/2 za 1 pkt many, plus bardzo dobra zdolność. Dzięki zagrywaniu kolejnych stronników z agonią (np. Zbieracz Łupów, Zombiak) niepozorny Grabarz staje się coraz groźniejszy, i z czasem coraz trudniej jest przeciwnikowi się go pozbyć.

Hearthstone: Bohaterowie Warcrafta Cz. IV Druid, Łowca, oraz Czarnoksiężnik

Czwarta część i ostatnich trzech bohaterów, wraz z ich najciekawszymi kartami.

Druid

Druid to bardzo silny, i dobrze zbalansowany bohater, świetny zarówno na arenę, jak i do gry rankingowej. Jego moc specjalna Zmiennokształtność daje bohaterowi 1 pkt ataku i pancerza, łącząc w sobie do pewnego stopnia umiejętności specjalne wojownika, i łotra. 1 pkt ataku pozwala usuwać słabych stronników przeciwnika, natomiast tych kilka punktów pancerza uzbieranych przez cały pojedynek, nie raz zaważy na jego rezultacie.

Druid posiada

Hearthstone: Bohaterowie Warcrafta Cz. III Łotr i Paladyn

Trzecia część i kolejnych dwóch bohaterów, wraz z ich najciekawszymi kartami. Tym razem będzie to Łotr reprezentowany przez Valeere Sangwinar, oraz Paladyn Uther the Lightbringer.

Łotr

Umiejętność specjalna Łotra „Zabójcze sztylety”, za 2 pkt many uzbraja bohatera w Jątrzący Sztylet ze statystykami 1/2, jest więc dość słaba w porównaniu z umiejętnościami innych herosów, ponieważ atakując przy użyciu broni, my także otrzymujemy obrażenia. Z drugiej jednak strony 2 pkt wytrzymałości sprawiają, że nie musimy korzystać z tej umiejętności każdej tury.

Hearthstone: Bohaterowie Warcrafta Cz. II Mag i Wojownik

Kolejna część w której postaram się opisać dwóch kolejnych bohaterów gry Heathstone, i ich najciekawsze karty.

Mag

Mag jest jednym z silniejszych bohaterów dostępnych w grze. To właśnie ze względu na niego staram się nie mieć w swojej talii stronników z 1 pkt życia, tacy bowiem szybko padają ofiarą Ognistego Pocisku, umiejętności specjalnej bohatera która za 2 pkt many zadaje 1 pkt obrażeń.

Hearthstone: Bohaterowie Warcrafta Cz. I Kapłan i Szaman

Od czasu uruchomienia otwartej bety gram od trochę gram w Hearthstone, i postanowiłem podzielić się spostrzeżeniami na temat bohaterów dostępnych w grze. W sumie jest ich dziewięciu: Mag (Jaina Proudmoore), Kapłan (Anduin Wrynn), Czarnoksiężnik (Gul'dan), Druid (Malfurion Stormrage), Paladyn (Uther the Lightbringer), Wojownik (Garrosh Hellscream), Łowca (Rexxar), Łotr (Valeera Sanguinar) i Szaman (Thrall).