popularne tematy: internet

Hearthstone- Karczemna Bójka już dostępna

Wraz z ostatnią aktualizacją Blizzard wprowadził do gry kilka nowości, z których najważniejszymi są alternatywne portrety bohaterów, i Karczemna Bójka. Co to jest? Karczemna Bójka to nowy tryb gry który wraz z każdą edycją będzie się zmieniał. Podczas pierwszej bójki walczymy losowo znanym z Czarnej Góry Nefarianem, lub Ragnarosem przy użyciu gotowej talii opartej w dużej mierze na bohaterach wspomnianej przygody.

To jest hejt

Jakoś nie specjalnie interesowałem się do nie dawna grami typu moba, to nie moje klimaty, ale lubię gry Blizzarda, gram w Hearthstone, i zaciekawiła mnie ich nowa gra Heroes of the storm. Na każdym forum jakie odwiedzam jest założony temat jej poświęcony, ludzie wymieniają się spostrzeżeniami, umawiają na mecze, udzielają sobie rad- normalka. Postanowiłem zapisać się do bety, w końcu to nic nie kosztuje. Pomyślałem tak jak 9 milionów

niedobreartykuły

Od kiedy pamiętam, jeśli zaczynałem czytać jakiś artykuł lub książkę, to starałem się go doczytać do końca, przeklinałem się za to kiedy czytałem książkę Sigrid Undset „Olaf syn Auduna”, ale doczytałem do końca... oba tomy. Teraz jednak coraz częściej łapie się na tym, że ciężko mi przeczytać z niektórych artykułów więcej niż dwa akapity, a czasami kończę już po kilku zdaniach.

Najbardziej piracone filmy 2014 roku

Wilk z Wall Street z Leonadrem DiCaprio w roli głównej, to był najchętniej piraconym filmem ubiegłego roku, tuż za nim uplasował się Disneyowski film animowany Kraina lodu. Ostatnie miejsce na podium zajął RoboCop, reboot filmu z 1987 roku o tym samym tytule, i to według wielu mogło zaważyć na wysokiej pozycji mocno przeciętnego moim zdaniem filmu. Kolejną kontrowersją jest wysoka na liście pozycja Legendy Herkulesa.

O jedno zdjęcie za daleko

Mundial za nami, poza popisami piłkarzy w czasie mistrzostw mogliśmy podziwiać także piękne kobiety które tłumnie zjechały do Brazylii by dopingiem z trybun wspierać swoje drużyny. Wśród nich szczególnie wyróżniła się młoda Belgijka Axelle Despiegelaere, której zdjęcia zrobiły furorę w internecie.

Ładna buzia nastolatki spodobała się kibicom, do tego stopnia, że nawet sam koncern L'Oréal postanowił podpisać z nią kontrakt. Historia jak z bajki, jednak niestety bez happy endu.

Hearthstone: Bohaterowie Warcrafta Cz. I Kapłan i Szaman

Od czasu uruchomienia otwartej bety gram od trochę gram w Hearthstone, i postanowiłem podzielić się spostrzeżeniami na temat bohaterów dostępnych w grze. W sumie jest ich dziewięciu: Mag (Jaina Proudmoore), Kapłan (Anduin Wrynn), Czarnoksiężnik (Gul'dan), Druid (Malfurion Stormrage), Paladyn (Uther the Lightbringer), Wojownik (Garrosh Hellscream), Łowca (Rexxar), Łotr (Valeera Sanguinar) i Szaman (Thrall).

Social Network killed Instant Messaging

Wielu pewnie zaskoczyła wiadomość, o tym, że przyszłość komunikatora AQQ stoi pod znakiem zapytania. Co najciekawsze, nie było chętnych do odkupienia komunikatora, przez co zostanie on przekazany jego twórcy za darmo. Nie oznacza to, że sam komunikator pozostanie bezpłatny, Oconnel (deweloper AQQ) planuje wprowadzenie opłat za korzystanie z komunikatora.