popularne tematy: urządzenia mobilne

Cubot Rainbow 2 — dwie kamery za 70$

Cubot to marka która nie jest jeszcze zbyt popularna na polskim rynku, ale ma kilka modeli wartych zwrócenia uwagi. Jednym takich modeli jest Cubot Rainbow 2. Czym różni się od konkurencji? Zwykle producenci smartfonów prześcigają się w parametrach, wielordzeniowych procesorach, lub ilości pamięci RAM, z kolei Cubot Rainbow 2 jest najtańszym na rynku smartfon z dwoma aparatami! Ale po kolei…

Vkworld VK700X — MT6580 z Gorilla Glass za 60$

Jeszcze kilka miesięcy temu w ogóle nie zdawałem sobie sprawy z istnienia takiej marki jak Vkworld, VK700X kupiłem w czasie największych przedświątecznych wyprzedaży. Obecnie ten model do kupienia jest u większości sprzedawców z państwa środka za około 60$, z darmową wysyłką do Polski.

VK700x to smartfon o wymiarach 142*70*7,2mm. Z wyglądu nie wyróżnia się niczym szczególnym. Tylna klapka wykonana jest ze zwykłego plastiku, kiepsko wygląda na niej logo producenta które, od razu rzuca się w oczy.

Starcie - Czytnik kontra Książka Papierowa

Nie mam żadnego czytnika, za to mam książki, kupuję je w bibliotekach, na wyprzedażach, w antykwariatach. Za grosze nabywam całe serie, czasami (coraz rzadziej) bawię się w licytacje na allegro. Bardzo rzadko kupuję nowe książki, używane są dla mnie dużo cenniejsze (te wszystkie bazgroły też mają swój urok), a im starsze wydanie tym jeszcze lepiej. Książka to ponadto niezastąpiony prezent. Dlatego zastanawiam się jak ktoś może twierdzić że jakiś kawałek plastiku made in china może być od niej lepszy?

Książka:1. Jeśli zgubisz, stracisz tylko jedną.2.