popularne tematy: urządzenia mobilne

Test trybu Walkie Talkie Ulefone Armor 3T. Armor 3 już w sprzedaży

Ulefon Armor 3T, pierwszy wytrzymały smartfon z funkcją walkie-talkie przechodzi kolejne testy. Zaprezentowano już test baterii, wodoodporności, pyłoszczelności, wytrzymałości w starciu z samochodem. Teraz przyszedł czas na test trybu walkie talkie, czyli tego co wyróżnia ten model na tle konkurencji.

Na filmie możemy zobaczyć jak można sparować krótkofalówki z Armor 3T. Ulefone Armor 3T działa na częstotliwości 400-470 MHz, możemy z nim sparować każde urządzenie które obsługuje tą samą częstotliwość częstotliwość bez względu na markę urządzenia.

Ulefon armor 3T — wytrzymały smartfon spełniający normy IP69K, oraz mil-STD-810G

Ulefon armor 3T, pierwszy w portfolio Ulefon smartfon z funkcją walkie-talkie od przyszłego tygodnia dostępny bedzie w przedsprzedaży. Podobnie jak inne modele z serii Armor, również Armor 3T posiada potrójny system ochrony. Model ten jest w pełni wodoodporny, pyłoszczelny, oraz odporny na wstrząsy. Armor 3T posiada certyfikat nie tylko IP68, ale i stopień ochrony IP69K. IP69K

Ulefone Armor 5 - daje radę nawet po kąpieli w betonie

Od kiedy Ulefone Armor 5 pojawił się na rynku, zobaczyliśmy wiele testów, które potwierdzały jego wytrzymałość. Dzisiaj zobaczmy, jak będzie działał w cemencie.

Jako pierwszy na świecie wytrzymały telefon z wyświetlaczem z wcięciem, Ulefone Armor 5 ma nie tylko modny wygląd, ale także został solidnie wykonany, aby sprostać wyzwaniom, takim jak to przedstawione na wideo. Swojego poprzedniego „twardziela” prałem w pralce przez godzinę, tym razem ktoś wpadł na pomysł aby zanurzyć Armor 5 w betonie, a następnie rozbić go.

Ulefon armor 3T- wytrzymały smartfon z walkie-talkie już nie długo na IGG

Marka Ulefone ma spore doświadczenie w produkcji nie tylko klasycznie wyglądających smartfonów, ale i wytrzymałych smartfonów o pojemnych bateriach, przeznaczonych dla bardziej wymagających użytkowników. Korzystając ze swojego doświadczenia w projektowaniu smartfonów, Ulefon postanowił wypuścić trochę inny produkt. Będzie to Ulefon armor 3T, pierwszym w portfolio Ulefon smartfon z funkcją walkie-talkie.

CUBOT KingKong 3 – nadchodzi nowy twardziel, tym razem z Helio P23

Od początku roku firma Cubot wypuściła na rynek już kilka modeli smartfonów, po flagowcach Cubot X18 Plus, Cubot Power, i Cubot P20, przyszła kolej na kolejny model, z trochę innego segmentu. W zeszłym roku Cubot przetarł szlaki, i wypuścił na rynek pierwszy w swojej ofercie wytrzymały smartfon-CUBOT KingKong (ciekawe skąd pomysł na nazwę?). Model ten osiągnął wielki sukces, będąc w wielu krajach jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów. W tym roku rozpocznie się sprzedaż jego ulepszonej wersji: CUBOT KingKong 3.

Ulefone T2 — nadchodzi kolejny smartfon z notchem

Ekrany z wcięciem przyciągają uwagę, i zyskują na popularności (przynajmniej wśród producentów), o czym świadczy wysyp smartfonów z notchem. Obecnie każdy szanujący się producent smartfonów na świecie posiada co najmniej jeden model z tym kontrowersyjnym wcięciem, chociaż nie rzadko jest ich już kilka.

Ostatnio Ulefone ujawnił swój kolejny flagowy produkt, będzie to Ulefone T2. Smartfon wyposażony w ekran FHD marki SHARP (oczywiście z notchem), o rozmiarze 6,7-cala.