popularne tematy: internet

Ups. Ale mi się nie należy ta odznaka!

Chodzi o wirtualnego imprezowicza. Zostawiłem kompa włączonego jak wychodziłem na imprezę. Więc od ~19.30 do teraz ~6, mnie na DP nie było.

Swoją drogą określenie aktywności użytkownika w sposób algorytmiczny to nie lada wyzwania. Może trzeba by było na następny rok wyświetlić jakiś przycisk zgłoszenia obecności? Tak, że tylko ludzie siedzący przy kompach zostali by policzeni (i boty oczywiści ;) ) 

Problemy z komunikacją. DDoS. Uciążliwe wiadomości RSS, które znikają.

"Być może to pomoże – ale też cała historia pokazuje, że fani programowania i Open Source to nie tylko bojący się własnego cienia okularnicy – krewkich i wulgarnych ludzi wśród fanów Pythona nie brakuje."

Albo, że nikt nie przeją się tak drobnym szczegółem jak "prawda"...

Wyszło na to, że to mała fundacja vs mała firma. Tylko mała fundacja pomaga dużej społeczności. Do tej pory było jeden za wszystkich to i zrobili "wszyscy za jednego". xD

Swoją drogą Google Docs to idealne narzędzie do DDoSowania dużych serwisów.

Orange (TPSA) chce sprzedać internet... cz. 3

Pisząc poprzednią część autentycznie myślałem, że to już koniec przygo...

Krótki wstęp

Ot TPSA wypowie umowę w imieniu ich nowego klienta, wpisze odpowiednie dane do ich bazy klientów, i wszyscy będą żyć szczęśliwie do końca swoich dni. Nawet już przestali dzwonić z reklamami.... (dla niewtajemniczonych, TPSA ciągle wydzwaniała z nowymi ofertami, mimo, że umowę już mieli podpisaną... przez 3 kolejne miesiące...

Orange (TPSA) chce sprzedać internet...

Osobie która już podpisała umowę.

Tej osobie kończy się umowa z operatorem który dzierżawi łącze. Ten operator już wie, że umowy nie przedłuży. Więc już nawet powiadomili Orange o zakończeniu dzierżawy łącza, gdy skończy się im umowa z tą osobą.

Orange jest w siódmym niebie. Kolejny potencjalny klient.

Więc dzwonią i dzwonią, i dzwonią.

Od 1 do 3 telefonów na tydzień......

A ta osoba CIĄGLE grzecznie odpowiada, że nie jest zainteresowana NOWĄ umową z Orange.