popularne tematy: hobby

Poradnik:Jak nagrywać i streamować z PS3 w Full HD

Witam serdecznie wszystkich po sporej przerwie w pisaniu. Nabyłem ostatnimi czasy pewien sprzęcik i postanowiłem się podzielić kilkoma rzeczami dotyczącymi tego sprzętu.

Dzisiaj mam dla Was mały poradnik jak nagrać obraz z wyjścia HDMI z konsoli PS3 na nasz PeCet używając do tego karty przechwytującej na złączę PCIe - Avermedia DarkCrystal HD Capture Pro. A także jak zrobić streaming swojej gry na jeden z popularnych portali streamingowych.

Jak nam wiadomo przechwytywanie obrazu przez HDMI w PS3 jest zabezpieczone HDCP.

Poradnik: Twój telefon jako kamera internetowa (Symbian, Android i iOS)

Witam wszystkich znów:-)Jak wczoraj wspominałem napiszę poradnik dotyczący jak wykorzystać swój telefon a raczej jego kamerę, jako kamerę dla PC, którą będziemy mogli używać do różnych zastosowań komunikacja video, nadawanie na żywo itd. Poradnik skierowany do posiadaczy systemów Symbian, Android i iOS.

Ok, więc zaczynamy. Na początek musimy się zaopatrzyć w kilka rzeczy a mianowicie:

1.Program do zarządzania naszym telefonem (Opcjonalnie do ściągnięcia aplikacji)2.

Poradnik: Jak Streamować za pomocą PlayStation Eye/Kamery internetowej

Dzisiaj mam dla Was poradnik związany z transmisją swojego gameplay'u na żywo w lekko amatorski sposób. Stare porzekadło mówi jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.:-)

Poradnik skierowany do posiadaczy konsoli PS3 oraz użytkowników kamer internetowych a nie posiadających Pecetów z kartami video (wszelakiej maści nagrywarek oferujących streaming) umożliwiającymi nadawanie Live .

Co potrzebujemy?

1.Kamera PlayStation Eye/ Inna kamera2.Konsola PS33.

Battlefield 3 Poradnik Part One - Recon

Witam ten wpis jest o żołnierzu klasy Recon, znajdziesz w nim ogólny przegląd klasy Recon, omówie jego mocne i słabe strony, a także zapodam świetne strategie do wykorzystania w grze jako Recon.

Przegląd klasy Recon

Snajper w Battlefield 3 posiada szeroki wachlarz broni oraz przydatnych gadżetów które nie raz mogą przesądzić o wygraniu rundy.

Battlefield 3 Poradnik: Jak latać odrzutowcem

Witam wszystkich w ten niedzielny nudny dzień dzisiaj jest laba i chwilę czasu to se napisze coś znowu :-), redakcji życzę stu lat z okazji 9-tych urodzin i dziękuję za wysłuchanie prośby użytkowników o przebudowę bloga, zrobiliście więcej niż się spodziewałem. A teraz do rzeczy.

Jest to przewodnik (trochę dłuższy) dla wszystkich którzy mają problemy z odrzutowcami w BF3, może on Wam pomóc nauczyć się latać odrzutowcami w Battlefield 3, lub poprawić wasze umiejętności i doświadczenie, które już posiadacie. A więc zapraszam do lektury.

Battlefield 3 Poradnik: Jak zdobywać szybko punkty

Przed wami mini poradnik jak zarobić więcej punktów doświadczenia, pomagać drużynie, szybciej odblokować wszystkie te wspaniałe zabawki, które na was czekają w Battlefield 3.Podejrzewam, że większość z Was wie to wszystko tak pomyślałem, że może akurat komuś się przydać zwłaszcza tym, którzy mają styczność z grą z serii Battlefield 3 po raz pierwszy.

To będzie pierwszy wpis tego typu od jakiegoś czasu, zamierzam zrobić serię poradników. Zapraszam do lektury.

Wskazówka nr 1 - Gra zespołowa